Informacja PDF Drukuj Email
sobota, 17 czerwca 2017 09:00

GRALIŚMY DLA LENKI

W piątek 09.06.2017 zorganizowaliśmy akcję pomocy dla chorej Lenki Biesik. Z inicjatywą wyszła klasa 1b, która zaangażowała całą społeczność szkolną do pomocy na rzecz chorej dziewczynki. Zebraliśmy 2,203.82 zł. Tego dnia odbyły się tańce na sali gimnastycznej, wielka akcja sprzedaży słodkości, które przygotowali uczniowie całej szkoły oraz koncert charytatywny, w trakcie którego młodzież naszej szkoły zaprezentowała swoje liczne talenty. Dzięki ciepłej atmosferze, którą stworzyła prowadząca koncert - Klaudia Grygoruk, przepięknym interpretacjom utworów klasycznych (w wykonaniu Julii Nieśpielak - pianino i Karoliny Pająk – wiolonczela) jak i utworów popowych (Patrycja Sroka, Gabriela Stachura, Martyna Jarosz, Julia Mikołajska, Julia Babińska, The Camel Trio: Katarzyna Nowak, Monika Krajniewska, Marta Janas) koncert wprowadził nas w zadumę, wzruszył nasze serca, momentami rozbawił do łez. Interpretacje artystów wywoływały u nas niekontrolowane dreszcze emocji, prezentacja multimedialna o Lenie ujęła za serce, a zaskakujące wystąpienie absolwenta szkoły - Adriana Golby, który zebrał pieniądze od absolwentów i ludzi dobrego serca, sprawiło, że wszyscy zobaczyliśmy, że wspólne działanie na rzecz innych jednoczy. I, że w trudnych chwilach możemy liczyć na siebie.