Informacja PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 września 2017 00:00

Międzynarodowy Dzień Pokoju z honorowymi gośćmi w naszym liceum

18.09.2017 uczniowie klas 3a, 3e oraz 3g mieli niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w interaktywnych, bardzo twórczych i rozwijających warsztatach prowadzonych przez znamienite osobistości w ramach obchodów Światowego Dnia Pokoju. Ta międzynarodowa grupa uczonych to nazwiska związane z największymi i najważniejszymi organizacjami walczącymi o prawa człowieka i pokój na świecie. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tego wydarzenia. Jesteśmy dumni, że mieliśmy możliwość zgłębiać problemy współczesnego świata w towarzystwie dr Niny Meyerhof (President, Children of the Earth, współzałożycielki One Humanity Institute), dr Alicia Cabezudo (Prior VP IPB Current Education Consultant International Peace Bureau), Sir Patricka McCollum (Creator of World Peace Violin Recognized and Awarded World Peace Advocate), Domena Kocevar (President, TKBAK Co-Founder One Humanity Institute) oraz Orana Cohen (International Marketing Consultant / Founder).

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem informacyjnym oraz filmowym zamieszczonym na stronie :
Relacja z kolejnego spotkania będącego podsumowaniem naszych działań odbędzie się, które odbyło się w piętek 22.09.2017 w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży już niebawem.