Podziękowania PDF Drukuj Email
niedziela, 19 listopada 2017 09:15

W tygodniu między 6 a 10 listopada br. w naszej szkole trwała akcja zbiórki rzeczy na rzecz osób bezdomnych

będących pod opieką instytucji pomocowych - schroniska dla osób bezdomnych, noclegowni. Kilkoro uczniów przyniosło bardzo wartościowe rzeczy: koce, spodnie, kurtki, swetry, bluzy a nawet zupełnie nowe marynarki, garnitury. Za wszystkie te dary serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że następnym razem również przyłączycie się do tego typu akcji. W najbliższym czasie prosimy o przyłączenie się do zbiórki na rzecz schroniska dla zwierząt (20-24.11.2017r.), kwesty z Fundacją „Spełniamy Marzenia” (8-10.12.2017r.) oraz w ramach szkolnej akcji „Paczka na Święta” przygotujcie w zespole klasowym podarunki dla rodzin potrzebujących (grudzień z finałem 18-22.12.2017r.).
Wszystkich chętnych uczniów zapraszam do przyłączanie się do różnych działań na rzecz innych. Czekają na Wasze pomocne dłonie i otwarte serca dzieci z domu dziecka czy świetlicy środowiskowej, osoby starsze będące podopiecznymi domu opieki czy w końcu nasi bracia mniejsi - zwierzęta ze schroniska czy konie ze stadniny w Bobrku.

Co zrobić by zostać wolontariuszem?
Skontaktuj się z
e swoim przewodniczącym klasy (on ma listę zaplanowanych wydarzeń) lub pracownikiem gabinetu psychologiczno-pedagogicznego (górna przewiązka, pierwsze drzwi na lewo) i gotowe. Wszystkich chętnych zapraszam do działania i bezinteresownego angażowania się na rzecz innych. Warto pomagać!
Lidia Sumisławska (szkolny koordynator wolontariatu)