Migawka z galerii

img_1273916710_515_sm.jpg

 „KONAR” NA WYDZIALE ZARZĄDZANIA UW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 20 listopada 2017 10:35

„KONAR” NA WYDZIALE ZARZĄDZANIA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

20.10.2017 25 uczniów naszego liceum uczestniczyło w inauguracji autorskiego Międzynarodowego Programu Edukacyjnego „Edukacja Oknem na Świat”realizowanego w Polsce przez Fundację The Bridge. Językiem wykładowym programu jest język angielski. Podczas inauguracji mieliśmy możliwość obejrzeć przesłanie Premiera Kanady Justin’a Trudeau skierowane specjalnie do nas. Justin Trudeau jest bardzo zaangażowany w rozwiązywanie obecnych problemów cywilizacyjnych. Niemniej ważnym punktem inauguracji było odczytanie w oryginale listu Dyrektora Generalnego ONZ. List został odczytany przez dwoje uczniów wybranych spośród grona wszystkich uczniów z całej Polski. Jednym z tych uczniów był Szymon Lech, uczeń klasy 3f. To wielkie wyróżnienie dla nas. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, a w szczególności z Szymona, który, przed obiektywami licznych kamer i aparatów, dzięki swojej biegłości językowej oraz profesjonalizmowi przekazał treść listu wszystkim zgromadzonym. Zgodnie z nazwą programu, zajmujemy się szeroko rozumianą edukacją, poruszamy globalne problemy rzutujące na obecny kształt naszego świata oraz w międzynarodowym gronie staramy się znaleźć potencjalne rozwiązania prowadzące do polepszenia się sytuacji młodych ludzi w krajach rozwijających się. To bardzo trudne wyzwania, ale cieszymy się, że możemy być częścią tego wielokulturowego team’u i mieć swój wkład w ulepszanie świata. To piękna inicjatywa, którą z pewnością będziemy kontynuować.Kliknij, aby powiększyć!
Kliknij, aby powiększyć!
Kliknij, aby powiększyć!
Kliknij, aby powiększyć!
Kliknij, aby powiększyć!
Kliknij, aby powiększyć!