Teatr "Na Stronie" u studentów UJ PDF Drukuj Email
niedziela, 17 grudnia 2017 21:13

Teatr "Na Stronie" u studentów UJ

Kolejny już raz szkolny Teatr "Na Stronie" prezentował swój ostatni spektakl pt. "Wracaj, Mateuszu..." w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie dn. 27.11.2017 r. Co roku pracownicy naukowi i studenci pedagogiki UJ zapraszają do siebie nasz teatr. Obejrzenie spektaklu staje sie pretekstem do rozmowy o roli teatru młodzieżowego w dialogu i komunikacji międzyludzkiej.
I tym razem spektakl "Wracaj, Mateuszu..." przyjęty został z dużym entuzjazmem studenckiej publiczności. Widzowie, poruszeni sposobem ujęcia problemów młodzieży w sztuce, chwalili także znakomitą ich zdaniem grę aktorów, a także zamysł inscenizacyjny całości. Twórcy spektaklu i publiczność zgodnie zadeklarowały wolę wzajemnej współpracy.