„ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” PDF Drukuj Email
środa, 04 kwietnia 2018 00:00

Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie po raz pierwszy wystartowali w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”. Uczniowie Kamil Malec z kl.2e i Jakub Śniadek z 1e, zakwalifikowali się do zawodów finałowych, przeprowadzonych w dniu 22 marca 2018 r. w Warszawie. Kuba Śniadek uzyskał tytuł finalisty ogólnopolskie olimpiady i tym samym już w klasie pierwszej otrzymał zaświadczenie zwalniające Go z egzaminu maturalnego z historii! Gratulujemy zarówno Kubie, jak i Kamilowi, którzy tym swoim osiągnięciem, pięknie wpisali się w obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości!