UCZNIOWIE KONARA UCZESTNIKAMI UNIWERSYTETU LICEALISTY PDF Drukuj Email
środa, 24 października 2018 08:12

UCZNIOWIE KONARA UCZESTNIKAMI UNIWERSYTETU LICEALISTY

22 października 2018 roku o godz. 10.00 odbyła się:
INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019 UNIWERSYTETU LICEALISTY WYDZIAŁU LEKARSKIEGO W KATOWICACH oraz WYDZIAŁU LEKARSKIEGO Z ODDZIAŁEM LEKARSKO – DENTYSTYCZNYM W ZABRZU

Po odśpiewaniu hymnu państwowego uroczystość otworzył Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach prof. dr hab. n. med. Jan E. Zejda. Następnie Dziekan wręczył indeksy licealistom, którzy uzyskali największą liczbę punktów z testu przeprowadzonego dla wszystkich kandydatów. Wykład Inauguracyjny pt.: Dopalacze dlaczego i jak uszkadzają mózg? wygłosiła Pani Bożena Gabryel .
Po zakończeniu oficjalnych uroczystości uczniowie wraz z opiekunami zwiedzili Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej oraz Kampus Uczelni.
W ramach zajęć uczniowie poszerzą swoją wiedzę z : genetyki, biochemii, anatomii, fizjologii i promocji zdrowia Wśród uczestników UNIWERSYTETU LICEALISTY – 6 osób to uczniowie naszego Konara:
Sonia Kawka (3b), Florentyna Matejko (3a), Marta Pencko (3c), Michał Kurnik (3a) Magdalena Bolisęga (3a), Karolina Drabczyk (3a)
G R A T U L U J E M Y !