Informacja PDF Drukuj Email
wtorek, 16 czerwca 2020 00:00

OLIVIER POŁEĆ - FINALISTA XXXV OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 2a - Olivier Połeć , został finalistą Olimpiady Wiedzy Ekologicznej w roku szkolnym 2019/2020. W etapie okręgowym uczniowie mieli za zadanie przygotować pracę badawczą na następujący temat:
„Oceń i wskaż, która dziedzina ochrony środowiska w miejscu Twego zamieszkania, wymaga pilnych działań oraz podaj praktyczny plan naprawczy, zmierzający do korzystnych zmian”.
Olivier , który oprócz nauki zajmuje się pszczelarstwem, przygotował pracę badawczą pt. „Pszczeli Azyl - czyli mój pomysł na zwiększenie bioróżnorodności w Zatorze” Za swoją wiedzę i pracę badawczą zajął I miejsce w województwie małopolskim , a tym samym ( w czasie pandemii ) tytuł finalisty etapu centralnego.

GRATULUJEMY !!!