Informacja PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 października 2017 07:19

Wielki sportowy sukces KONARA

Przedstawiciele naszej szkoły, odebrali w Brzesku, WYRÓŻNIENIE za zajęcie TRZECIEGO MIEJSCA w KLASYFIKACJI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W RAMACH MAŁOPOLSKIEJ LICEALIADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w roku szkolnym 2016/2017. Jest to największy sukces naszych uczniów w historii szkoły. W rywalizacji wystartowało prawie 180 szkół, a 95 zostało sklasyfikowanych. Na ten sukces złożyło się między innymi zwycięstwo pływaczek, drugie miejsce pływaków, drugie miejsce koszykarzy, piąte piłkarzy nożnych, piąte szachistów, piąte siatkarzy plażowych oraz finały wojewódzkie w pływaniu indywidualnym, w biegach przełajowych, w narciarstwie. Nie byłoby tych wyników gdyby nie wielka pasja i zaangażowanie wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego: Edyty Daszkiewicz, Tomasza Dorywalskiego, Marioli Madej i Marka Szpitalnego.