Informacja PDF Drukuj Email
piątek, 08 grudnia 2017 06:44

W Mikołajkowym nastroju, 6 grudnia,

uczniowie Konara wzięli udział w eliminacjach do 1 Konkursu Piosenki w Języku Szekspira - "The Voice of Konar." Uczestnikami konkursu były zespoły trzyosobowe, duety oraz soliści, którzy prezentowali utwory w języku angielskim. Występy oceniało pięcioosobowe jury, w składzie Pani Iwona Malewska-Rachwał, Pani Irena Janeczko, Pani Iwona Grunwald, Pan Andrzej Kojdecki oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Artur Piwowarczyk. Jury oceniało wyraz artystyczny, muzykalność oraz znajomość języka angielskiego (wymowę, zrozumienie tekstu). Spośród 10 zgłoszonych uczestników, po burzliwych obradach, wyłoniono sześciu finalistów, którzy wystąpią 22 grudnia i powalczą o nagrody książkowe ufundowane przez sponsorów - wydawnictwo Egis oraz Pearson. Po konkursie uczestnicy, już bez tremy, wspólnie muzykowali a ich głosy niosły się po korytarzach szkolnych. Mamy nadzieję, że taka sama, miła atmosfera będzie towarzyszyła zmaganiom finałowym.