Dzień Przedsiębiorczości konkurs na Fotoreportaż PDF Drukuj Email
środa, 24 kwietnia 2013 22:03

Wszystkich uczniów-praktykantów z Dnia Przedsiębiorczości serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na Najlepszy Fotoreportaż dokumentujący odbytą praktykę.

Fotoreportaż może być w formie drukowanej, prezentacji lub filmu. Praca powinna zawierać 5-10 zdjęć ilustrujących "Dzień przedsiębiorczości", opatrzonych krótkim podpisem. Z jednej szkoły mogą być przesłane maksymalnie 3 fotoreportaże. Praca musi być autorstwa tylko jednego ucznia. PRACE ZGŁASZAMY DO BIBLIOTEKI DO 15 MAJA. Trzy najlepsze prace, wyłonione w drodze eliminacji szkolnych, zostaną wysłane do Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
Poniżej zamieszczony jest cały regulamin konkursu:

Regulamin konkursu na fotoreportaż

1. Konkurs organizowany jest dla uczniów uczestniczących w "Dniu przedsiębiorczości".
2. Fotoreportaż powinien być artystyczną dokumentacją "Dnia przedsiębiorczości".
3. Fotoreportaż może być w formie:
o drukowanej
o prezentacji
o filmu
4. Praca powinna zawierać 5-10 zdjęć ilustrujących "Dzień przedsiębiorczości", opatrzonych krótkim podpisem.
5. Z jednej szkoły mogą być przesłane maksymalnie 3 fotoreportaże.
6. Praca musi być autorstwa tylko jednego ucznia
7. Zwycięzcę Konkursu wybierze Komitet Honorowy "Dnia przedsiębiorczości".
8. Komitet przyzna Nagrodę za Najlepszy Fotoreportaż z "Dnia przedsiębiorczości" oraz może przyznać wyróżnienia.
9. Najlepszy fotoreportaż oraz wyróżnione prace będą zamieszczone na stronie internetowej Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
10. Laureaci Konkursu będą zaproszeni na uroczystą Galę Przedsiębiorczości.
11. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają dyplomy potwierdzające udział w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszy Fotoreportaż z "Dnia przedsiębiorczości".