Sukcesy 2000
Konkursy tematyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 maja 2009 13:31

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • II etap - finalistka Lidia Kafarska 03/01 r.
  • III m. - laureatka Dorota Gołuch 04/01 r. opiekun - mgr Bernadetta Kwiatkowska
  • finalistka Ewa Ciepły kl. 3c, Barbara Matyszkiewicz kl. 4g 04/01 r. opiekun - mgr Janusz Toczek
  • etap okręgowy - udział E.Szemik i N.Kozłowska 12/01 r. opiekun - mgr Marek Wojdyło

Powiatowy Konkurs "Prawo Człowieka - potrzebą współczesnego świata"

  • I nagroda - Natalia Regiec kl. 3e 06/01 r. opiekun - mgr Janusz Toczek

VIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny

  • II miejsce- Barbara Wasiela kl. 4e opiekun - mgr Beata Motyka
  • III miejsce - Stanisław Czyżowski kl. 2d opiekun - mgr I. Malewska - Rachwał

Wojewódzki Przegląd Teatrów Amatorskich

  • III m. dla Teatru "Na Stronie"

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

  • eliminacje powiatowe - marzec 2001
  • I miejsce Barbara Pukalska kl. 2e, II m. Marek Mędela kl. 4, IV m. Monika Grzesło kl. 4h, opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • III m. Aleksandra Toczek opiekun - mgr Jadwiga Toczek
  • IV m. Gabriela Sikora opiekun - mgr Ewa Młynarska-Górska
  • wyróżnienie Małgorzata Wolf kl. 2e,Patrycja Różewicz kl. 2e opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • wyróżnienie Adrian Miszuta kl. 2d poiekun I. Malewska - Rachwał
  • eliminacje rejonowe - wyróżnienie Marek Mędela kwiecień 2001 opiekujn - mgr Katarzyna Musiał

Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

  • I m. Adrian Miszuta i Magdalena Musiał kl. 3d 11/01 r. opiekun - mgr Iwona Malewska-Rachwał
  • II m. Monika Grzesło kl. 4h 11/01 opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • III m. Katarzyna Łękawa 11/01 r. opiekun - mgr Jadwiga Toczek

Ogólnopolskie Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję "Amor sprawił"

  • II m. - Monika Grzesło kl. 4h 05/01 r.
  • wyróżnienie - Barbara Pukalska i Patrycja Różewicz kl. 2e 05/01 r. opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • wyróżnienie - Adrian Miszuta kl. 2d opiekun - mgr Iwona Malewska-Rachwał

Turniej Recytatorski "Miedźna 2001"

  • II m. Monika Grzesło kl. 4h 10/01 r. opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • III m. Katarzyna Bzduła 10/01 r.
  • wyróżnienie Katarzyna Soroka i Marta Poznańska 10/01 r. opiekun - mgr Janusz Toczek

Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

  • I m. Monika Grzesło kl. 4h 12/01 r.
  • II m. Małgorzata Wolf kl. 2e 12/01 r. opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • II m. Adrian Miszuta kl. 3d 12/01 r.
  • II m. Monika Szałaśny kl. 3d 12/01 r. opiekun - mgr Iwona Malewska-Rachwał
  • III m. Piotr Jabłoński kl. 4b 12/01 r. opiekun - mgr Ewa Młynarska-Górska

Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Sacrum w literaturze"

  • II miejsce - Monika Grzesło kl. 4h 04/01 r. opiekun - mgr Katarzyna Musiał

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Triada 2001"

  • nagroda - Magdalena Chowaniec kl. 4e 01-05/01 r. opiekun - mgr Anna Bereta

Ogólnopolski Konkurs "Porafiada 2001"

  • wyróżnienie i nagroda - Marta Musialik kl. 3e 06/01 r. opiekun - mgr Anna Bereta

Olimpiada Języka Niemieckiego

  • eliminacje szkolne - M.Adamczyk, A.Brzozowski kl. 3e, S.Górecki kl. 4e 11/01 r. opiekun - mgr Halina Świderska
  • Magdalena Waluszek kl. 4h, Anna Mazurek kl. 4h 11/01 r. opiekun - mgr Wiesław Świderski
  • etap okręgowy - II m. (część pisemna), wyróżnienie (część ustna) Magdalena Jakubowska kl. 2g - ostatecznie 66 miejsce w skali ogólnopolskiej 03/01 r. opiekun - mgr Wiesław Świderski

Międzynarodowy Konkurs "Spotkanie z Europą Wschodnią"

  • wyróżnienie - Weronika Szyińska 06/01 r. opiekun - mgr Regina Luranc
  • laureat - Iwona Kucharska kl. 4e 04/01 r. opiekun - mgr Wiesław Świderski

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2001"

  • udział 13 uczniów z klas 1a, 1g, 3h 03/01 r. opiekun - mgr Anna Chobel
  • udział kl. 2a (15 osób), kl. 3f (3 os.) 03/01 r. opiekun - mgr Witold Pająk

Konkurs Matematyczny

  • etap wojewódzki - Magdalena Papla kl. 1b 02/01 r. opiekun - mgr Ewa Matysik
  • finaliści - Joanna Zawistowska 02/01 r. i Daniel Adam-ski 03/01 r. opiekun - mgr Dariusz Drabczyk
  • udział - Krzysztof Ryszka kl. 4a 12/01 r. opiekun - mgr Anna Czarnik
  • etap rejonowy - udział Elżbieta Dulko kl. 4d, Tomasz Wszeborowski kl. 3f, Beata Pędrys kl. 3h, Piotr Czerwik kl. 3h, Wojciech Ogiegło kl. 2a, Łukasz Merta kl. 2a, Robert Adamski kl. 2a 12/01 r. opiekun - mgr Anna Chobel
  • udział Monika Szałaśny, Anna Bernaś, Urszula Mańka 12/01 r. opiekun - mgr Dariusz Drabczyk
  • udział kl. 3a (4 osoby), kl. 2i (3 os.), kl. 4f (2 os.) 12/01 r. opiekun - mgr Witold Pająk
  • finał - J.Zapolski kl. 2a 04/01 r. opiekun - mgr Witold Pająk
  • etap wojewódzki - udział - Karolina Kiryjczuk kl. 2g, Grzegorz Chowaniec kl. 2a 12/01 r.
  • finalista - Grzegorz Chowaniec kl. 1a 02/01 r.
  • udział - Karolina Kiryjczuk kl. 1g 02/01 r. opiekun - mgr Anna Chobel

Olimpiada Matematyczna

  • etap szkolny J.Zapolski, R.Frach, E.Płużek kl. 3a 09-11/01 r. opiekun - mgr Witold Pająk

Konkurs "1000 lat stosunków polsko-niemieckich"

  • II m. - Joanna Komendera kl. 3g, Anna Sękara kl. 3g 03/01 r. - opiekun: mgr Wiesław Świderski
  • udział - 20 uczniów z klas: 3g, 3h, 4e

Powiatowa Liga Strzelecka

  • III m. - Elżbieta Szczerbowska, Marta Kopczak, Michalina Osip 10/01 r. opiekun - mgr Jan Bałys

Olimpiada Języka Francuskiego

  • etap okręgowy - udział - Katarzyna Czerwińska kl. 4c 01/01 r.
  • zakwalifikowała się Marta Poznańska kl. 3c 12/01 r. opiekun - mgr Teresa Wrona

Olimpiada Geograficzna

  • etap okręgowy - zakwalifikował się Kordian Duda kl. 4a 12/01 r. opiekun - mgr Teresa Żyłka
  • II etap - Anna Hubsch 01/01 r. opiekun - mgr Krystyna Łękawa

Konkurs "Moja Małopolska i regiony zaprzyjaźnione"

  • laureat - Kordian Duda kl. 3a 06/01 r. opiekun - mgr Teresa Żyłka

Olimpiada Artystyczna

  • etap okręgowy - Jolanta Dębowska kl. 3g 12/01 r. opiekun - mgr Anna Brereta

SKKT

  • Puchar w rajdzie - maj 2001.
  • Puchar w rajdzie - październik 2001
  • Puchar w rajdzie - listopad 2001
  • Dwa puchary w turnieju PTTK - grudzień 2001 opiekun - mgr Krystyna Łękawa

Konkurs Marynistyczny

  • etap powiatowy - kwiecień 2001.
  • I miejsce zespołowo,
  • I miejsce indywidualnie - Piotr Czerwik
  • II miejsce indywidualnie - Elżbieta Szczerbowska
  • etap wojewódzki - maj 2001.
  • II miejsce zespołowo,
  • I miejsce indywidualnie- Piotr Czerwik
  • etap centralny - czerwiec 2001.
  • finalista - Piotr Czerwik opiekun - mgr Jan Bałys

Powiatowe Zawody o Puchar Prezydenta Miasta - wrzesień 2001.

  • III miejsce zespołowo - Elżbieta Szczerbowska, Marta Kopczak, Marta Żakowska, Woj-ciech Staniszewski, Tomasz Piątek opiekun - mgr Bałys Jan

Olimpiada Filozoficzna

  • etap okręgowy - Małgorszata Pietrucha opiekun - mgr Beata Motyka

Olimpiada Ekologiczna

  • etap wojewódzki - II miejsce
  • etap centralny - finalistka Elżbieta Raczkowska opiekun - mgr Krystyna Kloss

Odznaka "Zasłużony Działacz LOK"

  • wyróżnienie dla 12 uczniów 06/01 r. opiekun - mgr Jan Bałys
 
Osiągnięcia sportowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 31 grudnia 2000 01:00
  1. Pływanie
  2. I miejsce drużynowo i II miejsce w sztafecie w finałach wojewódzkich Licealiady Młodzieży Szkolnej. Skład drużyny:
  3. Biedrawa Honorata 1d
  4. Chowaniec Magdalena 3e
  5. Polak Sabina 3b
  6. Myśliwiecka Karolina 1d
  7. Stachura Aleksandra 2c
  8. Erenc Anna 1i
  9. Sobol Sabina 2g
  10. Prusak Gabrysia 3e
  11. Nocula Justyna 1f
  12. Ryś Adrianna 3e
  13. II miejsce stylem klasycznym - Honorata Biedrawa - 1d
  14. III miejsce stylem dowolnym - Sabina Polak - 3b
  15. III miejsce stylem grzbietowym - Sabina Sobol - 2g
  16. Mistrzostwo Powiatu w sztafecie kobiet oraz I m. drużynowo kobiet
  17. Piłka koszykowa - chłopców
  18. II miejsce w finale wojewódzkim Licealiady Młodzieży Szkolnej
  19. Głąb Wojciech 4b
  20. Papla Michał 3b
  21. Klocek Sławomir 2h
  22. Wojtala Michał 3g
  23. Janik Marek 3a
  24. Mościński Marcin 2g
  25. Jarnot Michał 2g
  26. Krzemień Marcin 3e
  27. Dorywalski Andrzej 1i
  28. II m. w zawodach rejonowych
  29. Mistrzowie Powiatu
  30. Szachy
  31. I m. drużynowo w zawodach powiatowych
  32. Kamila Nieśpielak 1e
  33. Finalistka Mistrzostw Polski
  34. I miejsce w Półfinałach Mistrzostw Polski
  35. I miejsce w Mistrzostwach Małopolski
  36. II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Szachowym
  37. Mistrzyni Powiatu
  38. Szymocha Joanna 1e
  39. XIII miejsce w Mistrzostwach Małopolski
  40. II m. na Mistrzostwach Powiatu
  41. Dorywalski Andrzej 1i
  42. Mistrz Powiatu
  43. XIII miejsce w Mistrzostwach Małopolski
  44. Frach Roman 2a
  45. XV miejsce w Mistrzostwach Małopolski
  46. II m. na Mistrzostwach Powiatu
  47. L.A.
  48. Szpyt Joanna 3h
  49. I miejsce na 200 m. i II miejsce na 100 m. w Mistrzo-stwach Małopolski Juniorów
  50. Gawęda Roman 1a
  51. V miejsce na 100 m. w Mistrzostwach Małopolski Juniorów
  52. 2xI miejsce w powiatowej lidze L.A. - drużynowo dziewczęta
  53. I i II miejsce w powiatowej lidze L.A. - drużynowo chłopcy
  54. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w L.A.
  55. Szpyt Joanna 3h - I m. na 100 m. i I m. na 400 m.
  56. Tuleja Magda 3d - III m. na 400 m.
  57. Jaworek Barbara 1 - I m. na 800 m.
  58. Mazurek Anna 3h - II m. na 800 m.
  59. Kajstura Agnieszka 3h - I m. w skoku w dal
  60. Miłoń Ewelina 3d - II m. w pchnięciu kulą
  61. Jerzabek Jakub 3h - III m. na 100 m.
  62. Moskal Małgorzata 2h - II m. w pchnięciu kulą, I m. na 100 m.
  63. Gawęda Robert 1a - I m. na 100 m.
  64. Kozak Bartłomiej 2a - II m. na 100 m.
  65. Krawczyński Michał 1i - III m. na 1500 m.
  66. Parysz Michał 2d - II m. w skoku w dal
  67. Janik Marek 2a - II m. na 400 m.
  68. Kamola Anna 2 - II m. 100 m.
  69. Sroka Dagmara 2 - II m. na 400 m.
  70. Sztafeta 4x100 m. dziewcząt - I m.
  71. Sztafeta 4x100 m. chłopców - I m.
  72. tenis stołowy - powiat
  73. II m. Drużynowo
  74. II m. Indywidualnie- M. Harańczyk