Konkursy tematyczne Drukuj
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 maja 2009 13:31

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  • II etap - finalistka Lidia Kafarska 03/01 r.
  • III m. - laureatka Dorota Gołuch 04/01 r. opiekun - mgr Bernadetta Kwiatkowska
  • finalistka Ewa Ciepły kl. 3c, Barbara Matyszkiewicz kl. 4g 04/01 r. opiekun - mgr Janusz Toczek
  • etap okręgowy - udział E.Szemik i N.Kozłowska 12/01 r. opiekun - mgr Marek Wojdyło

Powiatowy Konkurs "Prawo Człowieka - potrzebą współczesnego świata"

  • I nagroda - Natalia Regiec kl. 3e 06/01 r. opiekun - mgr Janusz Toczek

VIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny

  • II miejsce- Barbara Wasiela kl. 4e opiekun - mgr Beata Motyka
  • III miejsce - Stanisław Czyżowski kl. 2d opiekun - mgr I. Malewska - Rachwał

Wojewódzki Przegląd Teatrów Amatorskich

  • III m. dla Teatru "Na Stronie"

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

  • eliminacje powiatowe - marzec 2001
  • I miejsce Barbara Pukalska kl. 2e, II m. Marek Mędela kl. 4, IV m. Monika Grzesło kl. 4h, opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • III m. Aleksandra Toczek opiekun - mgr Jadwiga Toczek
  • IV m. Gabriela Sikora opiekun - mgr Ewa Młynarska-Górska
  • wyróżnienie Małgorzata Wolf kl. 2e,Patrycja Różewicz kl. 2e opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • wyróżnienie Adrian Miszuta kl. 2d poiekun I. Malewska - Rachwał
  • eliminacje rejonowe - wyróżnienie Marek Mędela kwiecień 2001 opiekujn - mgr Katarzyna Musiał

Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

  • I m. Adrian Miszuta i Magdalena Musiał kl. 3d 11/01 r. opiekun - mgr Iwona Malewska-Rachwał
  • II m. Monika Grzesło kl. 4h 11/01 opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • III m. Katarzyna Łękawa 11/01 r. opiekun - mgr Jadwiga Toczek

Ogólnopolskie Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję "Amor sprawił"

  • II m. - Monika Grzesło kl. 4h 05/01 r.
  • wyróżnienie - Barbara Pukalska i Patrycja Różewicz kl. 2e 05/01 r. opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • wyróżnienie - Adrian Miszuta kl. 2d opiekun - mgr Iwona Malewska-Rachwał

Turniej Recytatorski "Miedźna 2001"

  • II m. Monika Grzesło kl. 4h 10/01 r. opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • III m. Katarzyna Bzduła 10/01 r.
  • wyróżnienie Katarzyna Soroka i Marta Poznańska 10/01 r. opiekun - mgr Janusz Toczek

Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

  • I m. Monika Grzesło kl. 4h 12/01 r.
  • II m. Małgorzata Wolf kl. 2e 12/01 r. opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • II m. Adrian Miszuta kl. 3d 12/01 r.
  • II m. Monika Szałaśny kl. 3d 12/01 r. opiekun - mgr Iwona Malewska-Rachwał
  • III m. Piotr Jabłoński kl. 4b 12/01 r. opiekun - mgr Ewa Młynarska-Górska

Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Sacrum w literaturze"

  • II miejsce - Monika Grzesło kl. 4h 04/01 r. opiekun - mgr Katarzyna Musiał

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Triada 2001"

  • nagroda - Magdalena Chowaniec kl. 4e 01-05/01 r. opiekun - mgr Anna Bereta

Ogólnopolski Konkurs "Porafiada 2001"

  • wyróżnienie i nagroda - Marta Musialik kl. 3e 06/01 r. opiekun - mgr Anna Bereta

Olimpiada Języka Niemieckiego

  • eliminacje szkolne - M.Adamczyk, A.Brzozowski kl. 3e, S.Górecki kl. 4e 11/01 r. opiekun - mgr Halina Świderska
  • Magdalena Waluszek kl. 4h, Anna Mazurek kl. 4h 11/01 r. opiekun - mgr Wiesław Świderski
  • etap okręgowy - II m. (część pisemna), wyróżnienie (część ustna) Magdalena Jakubowska kl. 2g - ostatecznie 66 miejsce w skali ogólnopolskiej 03/01 r. opiekun - mgr Wiesław Świderski

Międzynarodowy Konkurs "Spotkanie z Europą Wschodnią"

  • wyróżnienie - Weronika Szyińska 06/01 r. opiekun - mgr Regina Luranc
  • laureat - Iwona Kucharska kl. 4e 04/01 r. opiekun - mgr Wiesław Świderski

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2001"

  • udział 13 uczniów z klas 1a, 1g, 3h 03/01 r. opiekun - mgr Anna Chobel
  • udział kl. 2a (15 osób), kl. 3f (3 os.) 03/01 r. opiekun - mgr Witold Pająk

Konkurs Matematyczny

  • etap wojewódzki - Magdalena Papla kl. 1b 02/01 r. opiekun - mgr Ewa Matysik
  • finaliści - Joanna Zawistowska 02/01 r. i Daniel Adam-ski 03/01 r. opiekun - mgr Dariusz Drabczyk
  • udział - Krzysztof Ryszka kl. 4a 12/01 r. opiekun - mgr Anna Czarnik
  • etap rejonowy - udział Elżbieta Dulko kl. 4d, Tomasz Wszeborowski kl. 3f, Beata Pędrys kl. 3h, Piotr Czerwik kl. 3h, Wojciech Ogiegło kl. 2a, Łukasz Merta kl. 2a, Robert Adamski kl. 2a 12/01 r. opiekun - mgr Anna Chobel
  • udział Monika Szałaśny, Anna Bernaś, Urszula Mańka 12/01 r. opiekun - mgr Dariusz Drabczyk
  • udział kl. 3a (4 osoby), kl. 2i (3 os.), kl. 4f (2 os.) 12/01 r. opiekun - mgr Witold Pająk
  • finał - J.Zapolski kl. 2a 04/01 r. opiekun - mgr Witold Pająk
  • etap wojewódzki - udział - Karolina Kiryjczuk kl. 2g, Grzegorz Chowaniec kl. 2a 12/01 r.
  • finalista - Grzegorz Chowaniec kl. 1a 02/01 r.
  • udział - Karolina Kiryjczuk kl. 1g 02/01 r. opiekun - mgr Anna Chobel

Olimpiada Matematyczna

  • etap szkolny J.Zapolski, R.Frach, E.Płużek kl. 3a 09-11/01 r. opiekun - mgr Witold Pająk

Konkurs "1000 lat stosunków polsko-niemieckich"

  • II m. - Joanna Komendera kl. 3g, Anna Sękara kl. 3g 03/01 r. - opiekun: mgr Wiesław Świderski
  • udział - 20 uczniów z klas: 3g, 3h, 4e

Powiatowa Liga Strzelecka

  • III m. - Elżbieta Szczerbowska, Marta Kopczak, Michalina Osip 10/01 r. opiekun - mgr Jan Bałys

Olimpiada Języka Francuskiego

  • etap okręgowy - udział - Katarzyna Czerwińska kl. 4c 01/01 r.
  • zakwalifikowała się Marta Poznańska kl. 3c 12/01 r. opiekun - mgr Teresa Wrona

Olimpiada Geograficzna

  • etap okręgowy - zakwalifikował się Kordian Duda kl. 4a 12/01 r. opiekun - mgr Teresa Żyłka
  • II etap - Anna Hubsch 01/01 r. opiekun - mgr Krystyna Łękawa

Konkurs "Moja Małopolska i regiony zaprzyjaźnione"

  • laureat - Kordian Duda kl. 3a 06/01 r. opiekun - mgr Teresa Żyłka

Olimpiada Artystyczna

  • etap okręgowy - Jolanta Dębowska kl. 3g 12/01 r. opiekun - mgr Anna Brereta

SKKT

  • Puchar w rajdzie - maj 2001.
  • Puchar w rajdzie - październik 2001
  • Puchar w rajdzie - listopad 2001
  • Dwa puchary w turnieju PTTK - grudzień 2001 opiekun - mgr Krystyna Łękawa

Konkurs Marynistyczny

  • etap powiatowy - kwiecień 2001.
  • I miejsce zespołowo,
  • I miejsce indywidualnie - Piotr Czerwik
  • II miejsce indywidualnie - Elżbieta Szczerbowska
  • etap wojewódzki - maj 2001.
  • II miejsce zespołowo,
  • I miejsce indywidualnie- Piotr Czerwik
  • etap centralny - czerwiec 2001.
  • finalista - Piotr Czerwik opiekun - mgr Jan Bałys

Powiatowe Zawody o Puchar Prezydenta Miasta - wrzesień 2001.

  • III miejsce zespołowo - Elżbieta Szczerbowska, Marta Kopczak, Marta Żakowska, Woj-ciech Staniszewski, Tomasz Piątek opiekun - mgr Bałys Jan

Olimpiada Filozoficzna

  • etap okręgowy - Małgorszata Pietrucha opiekun - mgr Beata Motyka

Olimpiada Ekologiczna

  • etap wojewódzki - II miejsce
  • etap centralny - finalistka Elżbieta Raczkowska opiekun - mgr Krystyna Kloss

Odznaka "Zasłużony Działacz LOK"

  • wyróżnienie dla 12 uczniów 06/01 r. opiekun - mgr Jan Bałys