Sukcesy 2001
Osiągnięcia sportowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 07:12

Pływanie

  • I miejsce - drużynowo
  • II miejsce - w sztafecie w finałach wojewódzkich Licealiady Młodzieży Szkolnej H.Biedrawa, M. Chowaniec, S. Polak, K. Myśliwiecka, A. Stachura, A. Erenc, S.Sobol, G.Prusak, J. Nocula, A. Ryś
  • II miejsce - stylem klasycznym Honorata Biedrawa 1d
  • III miejsce - stylem dowolnym Sabina Polak 3b
  • III miejsce - stylem grzbietowym Sabina Sobol 2g
  • Mistrzostwo Powiatu - w sztafecie kobiet oraz I miejsce drużynowo kobiet

Mistrzostwa w pływaniu o "Puchar Wiosny"

  • I miejsce dla Adrianny Ryś w 50 m stylem motylkowym dziewcząt
  • I miejsce dla Honoraty Biedrawy w 50 m stylem klasycznym dziewcząt
  • II miejsce dla Aleksandry Stachury w 50 m stylem motylkowym dziewcząt
  • II miejsce dla Magdaleny Chowaniec w 50 m stylem klasycznym dziewcząt
  • II miejsce dla Gabrieli Prusak w 50 m stylem grzbietowym dziewcząt
  • III miejsce dla Sabiny Sobol w 50 m stylem motylkowym dziewcząt
  • III miejsce dla Anny Bzibziak w 50 m stylem dowolnym dziewcząt
  • III miejsce dla Anny Erenc w 50 m stylem klasycznym dziewcząt
  • I miejsce dla Andrzeja Soroczyskiego w 50 m stylem motylkowym chłopców
  • II miejsce dla Tomasza Brzysia w 50 m stylem motylkowym chłopców
  • II miejsce w sztafecie 6 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
  • Puchar dla najlepszego zawodnika turnieju zdobył Andrzej Soroczyński
  • I miejsce ogólnej klasyfikacji i zarazem "Puchar Wiosny" dla naszej Szkoły

Piłka koszykowa - chłopców

  • II miejsce w finale wojewódzkim Licealiady Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce w zawodach rejonowych
  • Mistrzowie Powiatu: W. Głąb, M. Papla, S. Klocek, M. Wojtala, M. Janik, M. Mościński, M. Jamot, M. Krzemień, A. Dorywalski

Szachy

I miejsce drużynowo w zawodach powiatowych

Kamila Nieśpielak:

  • Finalistka Mistrzostw Polski
  • I miejsce w Półfinałach Mistrzostw Polski
  • I miejsce w Mistrzostwach Małopolski
  • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Szachowym
  • Mistrzyni Powiatu

Joanna Szymocha:

  • XIII miejsce w Mistrzostwach Małopolski
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu

Andrzej Dorywalski:

  • Mistrz Powiatu
  • XIII miejsce w Mistrzostwach Małopolski

Roman Frach:

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu
  • XV miejsce w Mistrzostwach Małopolski

Zawody lekkoatletyczne

Joanna Szpyt:

  • I miejsce na 200 m i II miejsce na 100 m w Mistrzostwach Małopolski Juniorów

Roman Gawęda:

  • V miejsce na 100 m w Mistrzostwach Małopolski Juniorów

2xI miejsce w powiatowej lidze L.A. - drużynowo dziewczęta

I i II miejsce w powiatowej lidze L.A. - drużynowo chłopcy

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w L.A.

  • I miejsce na 100 m i I miejsce na 400 m dla Joanny Szpyt
  • I miejsce dla Barbary Jaworek na 800 m
  • I miejsce dla Agnieszki Kajstury w skoku w dal
  • I miejsce na 100 m i II miejsce w pchnięciu kulą dla Małgorzaty Moskal
  • II miejsce dla Anny Mazurek na 800 m
  • II miejsce dla Eweliny Miłoń w pchnięciu kulą
  • II miejsce dla Anny Kamoli na 100 m
  • II miejsce dla Dagmary Sroki na 400 m
  • III miejsce dla Magdy Tulej na 400 m
  • I miejsce dla Roberta Gawędy na 100 m
  • II miejsce dla Bartłomieja Kozaka na 100 m
  • II miejsce dla Michała Parysza w skoku w dal
  • II miejsce dla Marka Janika na 400 m
  • III miejsce dla Jakuba Jerzabka na 100 m
  • III miejsce dla Michała Krawczyńskiego na 1500 m
  • I miejsce Sztafeta 4x100 m dziewcząt
  • I miejsce Sztafeta 4x100 m chłopców

Tenis stołowy - powiat

  • II miejsce drużynowo
  • II miejsce indywidualnie M. Harańczyk - opiekunowie: mgr E. Daszkiewicz, mgr Tomasz Dorywalski, mgr Anna Handzik, mgr Paweł Zieliński

     

 
Konkursy wojewódzkie i powiatowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 maja 2009 14:59

Konkurs "Moja Małopolska i regiony zaprzyjaźnione"

czerwiec 2001

  • laureat - Kordian Duda - opiekun - mgr Teresa Żyłka

Wojewódzki Przegląd Teatrów Amatorskich

  • III miejsce dla Teatru "Na Stronie" - opiekunowie - mgr Jadwiga Toczek i mgr Janusz Toczek

Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Sacrum w literaturze"

  • II miejsce - Monika Grzesło - opiekun - mgr Katarzyna Musiał

VIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny

  • II miejsce - Barbara Wasiela - opiekun - mgr Beata Motyka
  • III miejsce - Stanisław Czyżowski kl. 2d - opiekun - mgr Iwona Malewska-Rachwał

Powiatowy Konkurs "Prawo Człowieka - potrzebą współczesnego świata"

czerwiec 2001 r.

  • I nagroda - Natalia Regiec kl 3e -opiekun - mgr Janusz Toczek

Turniej Recytatorski "Miedźna 2001"

październik 2001 r.

  • II miejsce - Monika Grzesło - opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • III miejsce - Katarzyna Bzdula
  • wyróżnienie - Katarzyna Soroka i Marta Poznańska - opiekun - mgr Jadwiga Toczek

Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

  • I miejsce - Adrian Miszuta
  • I miejsce - Magdalena Musiał - opiekun - mgr Iwona Malewska-Rachwał
  • II miejsce - Monika Grzesło - opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • III miejsce - Katarzyna Łękawa - opiekun - mgr Jadwiga Toczek

Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

  • I miejsce - Monika Grzesło
  • II miejsce - Małgorzata Wolf - opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • II miejsce - Adrian Miszuta
  • II miejsce - Monika Szałaśny - opiekun - mgr Iwona Malewska-Rachwał
  • III miejsce - Piotr Jabłoński - opiekun - mgr Ewa Młynarska-Górska

Powiatowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta

wrzesień 2001 r.

  • III miejsce zespołowo - Elżbieta Szczerbowska, Marta Kopczak, Marta Żakowska, Wojciech Staniszewski, Tomasz Piątek - opiekun - mgr Jan Bałys

Powiatowa Liga Strzelecka

  • III miejsce - Elżbieta Szczerbowska, Marta Kopczak, Michalina Osip - opiekun - mgr Jan Bałys

Odznaka "Zasłużony Działacz LOK"

czerwiec 2001 r.

  • wyróżnienie dla 12 uczniów - opiekun - mgr Jan Bałys

SKKT

  • Puchar w rajdzie - maj 2001
  • Puchar w rajdzie - październik 2001
  • Puchar w rajdzie - listopad 2001
  • Dwa puchary w turnieju PTTK - grudzień 2001 - opiekun - mgr Krystyna Łękawa
 
Konkursy międzynarodowe i Ogólnopolskie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 maja 2009 14:12

Projekt "Zbliżenia - Annäherungen"

  • zdobycie tytułu laureata (tytuł zwycięzcy krajowego) w Międzynarodowym Konkursie "Spotkanie z Europą Wschodnią" organizowanym przez Ministerstwo Pracy, Płac i Spraw Socjalnych Nadrenii Północnej Westfalii - czerwiec 2001, opiekun opiekunowie - mgr Regina Luranc, mgr Janusz Toczek

Międzynarodowy Konkurs "Spotkanie z Europą Wschodnią"

  • laureat - Iwona Kucharska - opiekun - mgr Wiesław Świderski
  • wyróżnienie - Weronika Szyińska - opiekun - mgr Regina Luranc

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2001"

  • udział 13 uczniów z klas 1a, 1g, 3h - opiekun - mgr Anna Chobel
  • udział kl. 2a (15 osób), kl. 3f (3 os.) - opiekun - mgr Witold Pająk

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

etap centralny - kwiecień 2001 r.

  • III miejsce - Dorota Gołuch
  • finalistka - Lidia Kafarska - opiekun - mgr Bernadetta Kwiatkowska
  • finalistka - Ewa Ciepły , Barbara Matyszkiewicz - opiekun - mgr Janusz Toczek

etap okręgowy

  • udział - E.Szemik, N.Kozłowska - opiekun - mgr Marek Wojdyło

Olimpiada Ekologiczna

etap centralny

  • finalistka - Elżbieta Raczkowska - opiekun - mgr Krystyna Kloss
  • finalista - Sebastian Jarosz - opiekun - mgr Barbara Klimczak

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

eliminacje powiatowe - marzec 2001

  • I miejsce - Barbara Pukalska
  • II miejsce - Marek Mędela - opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • III miejsce - Aleksandra Toczek
  • III miejsce - Katarzyna Bzduła - opiekun - mgr Jadwiga Toczek
  • IV miejsce - Gabriela Sikora - opiekun - mgr Ewa Młynarska-Górska
  • IV miejsce - Monika Grzesło - opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • wyróżnienie - Małgorzata Wolf
  • wyróżnienie - Patrycja Różewicz - opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • wyróżnienie - Adrian Miszuta kl. 2d - opiekun - mgr Iwona Malewska-Rachwał

eliminacje rejonowe - kwiecień 2001

  • wyróznienie - Marek Molęda - opiekun - mgr Katarzyna Musiał

Ogólnopolskie Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję "Amor sprawił"

  • II miejsce - Monika Grzesło
  • wyróżnienie - Barbara Pukalska
  • wyróżnienie - Patrycja Różewicz - opiekun - mgr Katarzyna Musiał
  • wyróżnienie - Adrian Miszuta - opiekun - mgr Iwona Malewska-Rachwał

Ogólnopolski konkurs Plastyczny "Triada 2001"

  • nagroda - Magdalena Chowaniec - opiekun - mgr Anna Bereta

Ogólnopolski Konkurs "Porafiada 2001"

  • wyróżnienie i nagroda - Marta Musialik - opiekun - mgr Anna Bereta

Olimpiada Języka Niemieckiego

etap okręgowy

  • II miejsce - (część pisemna) i wyróżnienie - (część ustna) - Magdalena Jakubowska
  • 66 miejsce w skali ogólnopolskiej - klasa 2g - opiekun - mgr Wiesław Świderski
  • udział klasy 3g - opiekun - mgr Marta Hardek

Konkurs Matematyczny

finał - kwiecień 2001

  • finalistka - Joanna Zawistowska
  • finalista - Daniel Adamski - opiekun - mgr Dariusz Drabczyk
  • finalista - J. Zapolski - opiekun - mgr Witold Pająk
  • finalista - Grzegorz Chowaniec kl. 1a - opiekun - mgr Anna Chobel

etap wojewódzki - grudzien 2001

  • udział - Karolina Kiryjczuk i Grzegorz Chowaniec - opiekun - mgr Anna Chobel
  • udział - Magdalena Papla - opiekun - mgr Ewa Matysik

etap rejonowy -grudzien 2001

  • udział - Elżbieta Dulko, Tomasz Wszeborowski, Beata Pędrys, Piotr Czerwik, Wojciech Ogiegło, Łukasz Merta, Robert Adamski - opiekun - mgr Anna Chobel
  • udział - Monika Szałaśny, Anna Bernaś, Urszula Mańka - opiekun - mgr Dariusz Drabczyk
  • udział - kl. 3a (4 osoby), kl. 2i (3 osoby), kl. 4f (2 osoby) 12/2001 r. - opiekun - mgr Witold Pająk

Olimpiada Matematyczna

etap szkolny - wrzesień / listopad 2001

  • J. Zapolski, R. Frach, E. Płużek kl. 3a - opiekun - mgr Witold Pająk

Olimpiada Języka Francuskiego

etap okręgowy - styczeń 2001

  • udział Katarzyna Czerwińska kl. 4c

etap okręgowy - grudzień 2001

  • udział Marta Poznańska kl. 3c - opiekun - mgr Teresa Wrona

Olimpiada Geograficzna

II etap - styczeń 2001

  • udział Anna Hubsch - opiekun - mgr Krystyna Łękawa

etap okręgowy - grudzień 2001

  • udział Kordian Duda - opiekun - mgr Teresa Żyłka

Olimpiada Artystyczna

etap okręgowy - grudzień 2001

  • udział Jolanta Dębowska - opiekun - mgr Anna Bereta

Konkurs Marynistyczny

etap centralny - czerwiec 2001

  • finalista - Piotr Czerwik

etap wojewódzki - maj 2001

  • II miejsce - zespołowo
  • I miejsce - indywidualnie Piotr Czerwik

etap powiatowy - kwiecień 2001

  • I miejsce - zespołowo
  • I miejsce - indywidualnie - Piotr Czerwik
  • II miejsce - indywidualnie - Elżbieta Szczerbowska - opiekun - mgr Jan Bałys

Olimpiada Filozoficzna

etap okręgowy - marzec 2001

  • udział - Małgorzata Pietrucha - opiekun - mgr Beata Motyka

Olimpiada Fizyczna

etap okręgowy - grudzień 2001

  • udział - Dorota Jankowska - opiekun - mgr Zdzisław Cygoń

Konkurs "1000 lat stosunków polsko-niemieckich"

  • II miejsce - Joanna Komendera kl. 3g, Anna Sękara kl. 3g
  • udział 20 uczniów z klas 3g, 3h, 4e - opiekun - mgr Wiesław Świderski