semestr II roku szkolnego 2001/02 Drukuj
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 07:24

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

finalistki szczebla centralnego

Lidia Kafarska 4g, Ewa Ciepły 4c opiekun mgr Janusz Toczek

udział w eliminacjach ustnych szczebla okręgowego

Ewa Szemik 4c opiekun mgr Marek Wojdyło

Olimpiada Języka Francuskiego

udział w zawodach okręgowych

Marta Poznańska 3c opiekun mgr Teresa Wrona

Olimpiada Języka Niemieckiego

udział w eliminacjach okręgowych

Magdalena Jakubowska 3g opiekun mgr Marta Królikowska-Hardek

Olimpiada Matematyczna

udział w zawodach okręgowych

Jacek Zapolski 3a, Ewa Płużek 3a opiekun mgr Witold Pająk

 

Konkurs Matematyczny

finalistka zawodów wojewódzkich Kordiana Wyrobek 3e opiekun mgr Anna Chobel

uczestnik zawodów wojewódzkich Grzegorz Chowaniec 3a opiekun mgr Anna Chobel

udział w zawodach rejonowych 6 uczniów (4-3a, 2-2i) opiekun mgr Witold Pająk

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2002"

udział ok. 12 uczniów opiekun mgr Witold Pająk

udział Mateusz Ludwin 3i, Grzegorz Strycharski 2e, Adam Leśniak 2e

opiekun mgr Małgorzata Kolasa

udział 17 uczniów (15-2a, 2-3h) opiekun mgr Aanna Chobel

 

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

zakwalifikowani do eliminacji okręgowych

Adam Leśniak 3e, Michał Wyrobek 3e opiekun mgr Regina Luranc

Olimpiada Filozoficzna

udział w eliminacjach okręgowych

Marcin Krzemień 4e, Magdalena Chowaniec 4e opiekun mgr Beata Motyka

Olimpiada Fizyczna

udział w zawodach okręgowych Dorota Jankowska 4a opiekun mgr Zdzisław Cygoń

Ogólnopolski Przegląd "Biesiada Teatralna" w Horyńcu Zdroju

udział Teatru "Na Stronie" opiekunowie mgr Jadwiga Toczek, mgr Janusz Toczek

Festiwal Artystyczny Młodzieży w Krakowie

nagroda dla zespołu Teatr "Na Stronie"

indywidualna nagroda aktorska Magda Musiał 4d

opiekunowie mgr Jadwiga Toczek, mgr Janusz Toczek

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Amor sprawił"

III miejsce Monika Grzesło 4h opiekun mgr Katarzyna Musiał

wyróżnienie i nagroda publiczności Patrycja Musiał 3h opiekun mgr Jadwiga Toczek

Konkurs Wiedzy o Małopolsce "MM Moja Małopolska"

udział w konkursie Kordian Duda 4a opiekun mgr Teresa Żyła

Olimpiada Artystyczna sekcja plastyki

udział w eliminacjach okręgowych

Jolanta Dembowska 3g opiekun mgr Anna Bereta

Olimpiada Ekologiczna

finalista Michał Czekaj 3c opiekun mgr Ewa Ledwoń