I semestr roku szkolnego 2002/03 Drukuj
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 07:30

Międzynarodowy Turniej Recytatorski w Miedźnej

I miejsce Katarzyna Bzduła 3g, Adrian Miszuta 4d opiekun mgr Jadwiga Toczek

II miejsce Magdalena Musiał 4d opiekun mgr Iwona Malewska-Rachwał

III miejsce Patrycja Musiał 4h opiekun mgr Jadwiga Toczek

wyróżnienie I stopnia Katarzyna Soroka 3h, Julia Puchajda 1h opiekun mgr Jadwiga Toczek

wyróżnienie II stopnia Katarzyna Łękawa 3h opiekun mgr Jadwiga Toczek

IX Basztowe Konferencje Recytatorskie "Koryfeusz 2002"

III miejsce Magdalena Musiał 4d mgr Iwona Malewska-Rachwał

Miejski Konkurs Poezji Patriotycznej

I miejsce Patrycja Musiał 4h opiekun mgr Jadwiga Toczek

III miejsce Katarzyna Łękawa opiekun mgr Jadwiga Toczek

wyróżnienia Agata Ścibisz 1i, Katarzyna Gałuszka 1g, Małgorzata Paw 1d

opiekun mgr Ewa Młynarska-Górska

Miejski Konkurs Poezji Religijnej

I miejsce Julia Puchajda 1h opiekun mgr Jadwiga Toczek

II miejsce Agata Ścibior 1i opiekun mgr Ewa Młynarska-Górska

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

eliminacje okręgowe

Aleksandra Błaszczyńska 3h, Katarzyna Soroka 3h, Ewa Ciepły 4c, Kamil Walus 4c

opiekun mgr Janusz Toczek

Katarzyna Senkowska 3i opiekun mgr Joanna Jekiełek

Ewelina Bernaś opiekun mgr Beata Motyka

Konkurs poetycki "Co się komu w duszy gra"

III nagroda Michał Kućka opiekun mgr Janusz Toczek

Olimpiada Geograficzna

udział w etapie okręgowym

Katarzyna Wyleżych 3g, Ewa Witkowska 3g opiekun mgr Krystyna Łękawa

Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna

udział w II etapie okręgowym Paweł Duda 3h opiekun mgr Teresa Żyłka

 

Konkurs "Czytanie Moliera"

(w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego "Dedykacje" Kraków)

II miejsce Marta Poznańska 4c opiekun mgr Teresa Wrona

Olimpiada Języka Francuskiego

zakwalifikowana do części ustnej zawodów okręgowych

Marta Poznańska 4c opiekun mgr Teresa Wrona

Konkurs Wiedzy Ekonomicznej "Z klasy do kasy"

XVI miejsce (na 500 uczestników)

Anna Faltus 4c, Marta Poznańska 4c, Damian Krupa 4c, Przemysław Wędrzyk 4c,

Szymon Zaremba 4c opiekun mgr Joanna Foryś

Olimpiada Matematyczna

zakwalifikowani do eliminacji okręgowych

Jacek Zapolski 4a, Ewa Płużek 4a, Monika Śleziak 4a, Damian Rozmus 4a

opiekun mgr Witold Pająk

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

zakwalifikowani do eliminacji rejonowych

Jacek Zapolski 4a, Dariusz Rozmus 4a, Bartłomiej Kozak 4a, Alina Krupa 4a,

Tomasz Brandys 3i opiekun mgr Witold Pająk

Mateusz Ludwin 4i, Małgorzata Dziuba 1j opiekun mgr Małgorzata Kolasa

Grzegorz Chowaniec 3a, Dariusz Pachota 3a, Wojciech Ogiegło 3a, Daniel Żmuda 3a,

Kordian Kiryjczuk 3g, Sławomir Momot 3g, Beata Pędrys 4h

opiekun mgr Anna Chobel

Magdalena Papla 3b opiekun mgr Ewa Matysik

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2003"

udział w konkursie 45 uczniów z klas: 1a, 1e, 1h, 1j, 3a, 3f, 4a, 4h, 4i

opiekunowie mgr Małgorzata Kolasa, mgr Witold Pająk, mgr Sławomir Morys,

mgr Anna Chobel

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

zakwalifikowani do eliminacji okręgowych

Adam Leśniak 3e, Michał Wyrobek opiekun mgr Regina Luranc

Olimpiada Artystyczna sekcja plastyki

udział w eliminacjach międzyszkolnych

Natalia Karkoszka 3f, Patrycja Pszczelińska 3f opiekun mgr Anna Bereta

Sport

Oświęcimska Liga Siatkówki

I miejsce dziewcząt opiekun mgr Mariola Madej

Zawody Rejonowe

piłka koszykowa chłopców: II miejsce

opiekunowie mgr Edyta Daszkiewicz, mgr Anna Handzlik, mgr Tomasz Dorywalski,

mgr Mariola Madej

Zawody Powiatowe

szachy:indywidualnie: I miejsce Kamila Nieśpielak 3

II miejsce Joanna Szymocha 3

III Gabriela Nieśspielak 1f, Roman Frach 4a

drużynowo: I miejsce Kamila Nieśpielak 3, Joanna Szymocha 3, Gabriela Nieśpielak 1f

piłka ręczna chłopców: II miejsce,

dziewcząt: III miejsce

piłka koszykowa dziewcząt: II miejsce

piłka siatkowa dziewcząt: III miejsce

pływanie dziewcząt: I miejsce

zawody powiatowe drużynowo: II miejsce dziewcząt i chłopców

opiekunowie mgr Edyta Daszkiewicz, mgr Anna Handzlik, mgr Tomasz Dorywalski,

mgr Mariola Madej