Sukcesy 2003
Osiągnięcia artystyczne, sportowe i inne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 07:47

XLVIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – III/IV/2003

Turniej recytatorski III/2003 – Patrycja Musiał – kl. 4h – I nagroda; Adrian Miszuta – kl. 4d – II nagroda; Patrycja Różewska – kl. 3e – III nagroda; Julia Puchajda – kl. 1h – wyróżnienie

Eliminacje rejonowe IV/2003 – Patrycja Musiał – II miejsce; Patrycja Różewska – III miejsce; Adrian Miszuta – wyróżnienie

 

Olimpiada Artystyczna

eliminacje międzyszkolne – Patrycja Pszczelińska – kl. 3f, Aleksandra Karkoszka – kl. 3f

 

Konkurs Poetycki "Co się komu w duszy gra"

Michał Kućka – kl. 4g – II nagroda

 

Konkurs Literacki

(organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk w Krakowie)

Patrycja Duc – kl. 1c – wyróżnienie; Michał Kućka – kl. 4g – II nagroda

 

Młodzieżowy Festiwal Artystyczny w Krakowie

Michał Kućka – II nagroda

 

Powiatowy Konkurs na gazetkę szkolną

Zespół redakcyjny gazetki "Cegła" - II nagroda


Konkurs Poezji Patriotycznej w Oświęcimiu

Julia Puchajda – kl. 1h - I miejsce; Monika Stasica – kl. 2g – wyrożnienie

 

Konkurs Poezji Religijnej w Oświęcimiu

Barbara Pukalska – kl. 4e – I miejsce; Tobiasz Kowalczyk – kl.1i – II miejsce;

Anna Jarnot – kl. 2c – wyrożnienie

 

Międzygminny Konkurs Recytatorski w Miedźnej

Julia Puchajda – kl. 2h – wyróżnienie

 

Ogólnopolskie Spotkania Recytatorów "Amor sprawił" w Oświęcimiu – V/2003

Katarzyna Soroka – kl. 3h – III miejsce

 

 

Zawody o "Puchar Wyzwolenia" Oświęcimia

dziewczęta – Karolina Szary – I miejsce; Karolina Kiryjczuk – III miejsce; Natalia Zając – IV miejsce

chłopcy – Daniel Musiał – I miejsce; Krzysztof Tondryk – IV miejsce

drużynowo – I miejsce

 

Miejska Liga Strzelecka

strzelanie z broni pneumatycznej: dziewczęta – Karolina Szary – II miejsce, Karolina Kiryjczuk – III miejsce; chłopcy – Daniel Musiał – III miejsce; drużynowo – III miejsce

strzelanie z broni kulowej: Karolina Szary – IX miejsce; drużynowo IV miejsce

 

SKKT

I miejsce na rajdach: Rajd na Błatniej, Rajd na Magurce Wilkowickiej, Rajd Wiosenny do Bobrka, Rajd Górski na Przełęcz Klekocim;

I miejsce w powiecie za ilość zdobytych odznak turystycznych;

IV miejsce w turnieju wojewódzkim PTTK w Szaflarach

 

Młodzieżowy Konkurs Wiedzy Morskiej "Polska leży nad Bałtykiem"

finał ogólnopolski – Krzysztof Tondryk – II miejsce (indyw. w klasyf. ogólnej); Elżbieta Szczerbowska – I miejsce w strzelaniu; Krzysztof Tondryk – II miejsce w strzelaniu

zawody wojewódzkie – drużyna naszej szkoły – zwycięstwo; Elżbieta Szczerbowska – zwycięstwo w kategorii indyw. dziewcząt; Krzysztof Tondryk – zwycięstwo w kategorii indyw. chłopców

 

Konkurs Wiedzy o Województwie i Regionie

etap szkolny – 30 osób

etap powiatowy – Tomasz Świergosz – kl. 1b, Adam Leśniak, Karol Kuraszkiewicz – kl. 3e

etap wojewódzki – Karol Kuraszkiewicz – kl. 3e

 

Konkurs Wiedzy o Powiecie

etap szkolny – 5 osób

etap powiatowy – Małgorzata Paw – kl. 1d

 

Konkurs PTTK

Karolina Kiryjczuk – kl. 3g, Aleksandra Majewska – kl. 3g, Justyna Nocula – kl. 3c – zdobyli I miejsce w powiecie i IV miejsce w województwie

Członkowie SKKT zajęli II miejsce w turnieju sprawnościowo – obronnym organizowanym z okazji Dnia Turystyki i Jesieni Oświęcimskiej; - I miejsce w Jesiennym Górskim Rajdzie na Przeł. Przegibek; - II miejsce w Jesiennym Górskim Rajdzie Ostatnia Warta na Równicy; Puchar Prezesa PTTK Ziemi Oświęcimskiej

 

Zawody Wojewódzkie w strzelaniu z broni pneumatycznej – Kraków III/2003

juniorki młodsze – Karolina Szary – V miejsce; Natalia Zając – VII miejsce

juniorki – Karolina Kiryjczuk – X miejsce,

juniorzy młodsi – Daniel Musiał – XI miejsce; Krzysztof Tondryk – XIII miejsce


Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

II miejsce – Jakub Firek, Dariusz Pidło – kl. 1j, Katarzyna Balicka , Magdalena Obara – kl. 1c, Zofia Kała – kl. 1h

 

Szachy

zawody wojewódzkie: Joanna Szymocha – III miejsce

zawody powiatowe: Kamila Nieśpielak – I miejsce; Joanna Szymocha – II miejsce; Andrzej Dorywalski – V miejsce; Roman Frach – III miejsce; drużynowo – IV miejsce

 

Indywidualne zawody w tenisie stołowym

zawody powiatowe: Karolina Sarna – I miejsce; Bartłomiej Mazur – I miejsce; Michał Harańczyk – II miejsce

 

Tenis stołowy drużynowy

zawody powiatowe: dziewczęta – II miejsce; chłopcy II miejsce

 

Piłka siatkowa

zawody powiatowe: drużyna chłopców – III miejsce; drużyna dziewcząt – III miejsce

 

Koszykówka

zawody rejonowe: drużyna chłopców – II miejsce

zawody powiatowe: drużyna dziewcząt – III miejsce

 

Piłka ręczna

zawody powiatowe: drużyna chłopców – I miejsce; drużyna dziewcząt – II miejsce

 

Sztafetowe zawody pływackie

zawody powiatowe: dziewczęta – I miejsce; chłopcy – II miejsce

 

Indywidualne zawody pływackie

zawody powiatowe: 50 m stylem dowolnym - Jakub Hilarowicz – II miejsce; Jakub Obstarczyk – IV miejsce; Sylwia Pierko – I miejsce; Aleksandra Stachura – III miejsce; 50 m grzbietem – Sabina Sobol – I miejsce; 50 m motylkiem – Jakub Obstarczyk – III miejsce; Wojciech Szlachcic – V miejsce; Sylwia Pierko – II miejsce; 50 m stylem klasycznym – Michał Maciejasz – IV miejsce; Honorata Biedrawa – III miejsce; Justyna Nocula – V miejsce

Sztafeta pływacka

4x50 m chłopców – I miejsce

4x50 m dziewcząt – I miejsce

Turniej integracyjny piłki nożnej halowej

(organizowany przez Starostę Oświęcimskiego)

V miejsce chłopców

 

Oświęcimska Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt

miejsce I i VI (dwie drużyny)

 

Oświęcimska Liga Piłki Siatkowej Chłopców

miejsce III i VII (dwie drużyny)

 

Oświęcimska Liga Piłki Koszykowej

miejsce V

 

W obecnym roku szkolnym wzięliśmy udzial we wszystkich zawodach organizowanych przez PSZS. Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowały się drużyny: tenisa stołowego, sztafety pływackie, biegi przełajowe (drużynowo i indywidualnie).


Konkurs "Kropelka serca"

(organizowany przez Klub Honorowego Krwiodawstwa)

III miejsce (nagroda dla szkoły – skaner)

 

Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu i PCK

Małgorzata Dziuba – kl. 1j, Klaudia Stankiewicz – kl. 1a - wyróżnienia

 

X Powiatowy Konkurs "Mistrz Ortografii" – IV/2003

Anna Grzesiak – kl. 3h – IV miejsce; Paulina Kulka – kl. 1c, Monika Łoboz – kl. 3h - finaliści

 
Udział uczniów w konkursach i olimpiadach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 07:31

Ogólnopolski Konkurs "Parlamentaryzm w Polsce"

finały centralne – Michał Czekaj kl.3c – tytuł laureata


Olimpiada Języka Niemieckiego

etap okręgowy i finały centralne – Magdalena Jakubowska kl. 4g – tytuł finalisty


Konkurs Wiedzy Religijnej

finały centralne – Grzegorz Strycharski – kl. 3e

 

Olimpiada Wiedzy Religijnej

etap rejonowy – Monika Stasica, Anna Jarnot, Łukasz Czarnik

 

Olimpiada Ekologiczna

etap wojewódzki – Katarzyna Gaweł – kl. 3b, Dariusz Klimek – kl. 3b – finaliści

 

Międzynarodowy Konkurs 2003 "Spotkanie z Europą Wschodnią"

Patrycja Różewska, Gabriela Kołodziej – kl.3e – tytuł zwycięzcy

 

Olimpiada Języka Francuskiego

etap szkolny – 9 osób

etap okręgowy – Marta Poznańska kl. 4c

 

Olimpiada Matematyczna

zawody okręgowe – Jacek Zapolski – kl. 4e, Ewa Płużek – kl. 4e, Dariusz Rozmus – kl. 4e (praca wyróżniona), Monika Śleziak – kl. 4e

 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

eliminacje okręgowe – Aleksandra Błaszczyńska, Katarzyna Soroka – kl. 3h, Ewelina Bernaś, Magdalena Bieniek, Katarzyna Senkowska – kl. 3i, Kamil Walus, Ewa Ciepły – kl. 4c

 

Olimpiada Filozoficzna

etap okręgowy - Anna Rembiesa – kl. 1g, Paweł Szymonik – kl. 3d – zdobyli V miejsce

 

Olimpiada Geograficzna

etap okręgowy – Katarzyna Wyleżuch – kl. 3g, Ewa Witkowska – kl. 3g; Paweł Duda – kl. 3h

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

(organizowany przez Ośrodek KARTA i Fundację Batorego)

Honorata Biedrawa – kl. 3d, Barbara Jekiełek – kl. 3d, Tomasz Girzejowski – kl. 3i

 

Konkurs z Języka Niemieckiego

udział na szczeblu okręgu – 6 osób, do finału zakwalifikowały się: Marzena Pawlica, Katarzyna Pałka – kl. 4g, Barbara Szczerbowska – kl. 4b

 

Konkurs Wiedzy Chemicznej

(Politechnika Śląska)

Rafał Gibas, Katarzyna Gaweł, Anna Szatkowska – kl. 3b, Dariusz Pasternak,

Szymon Kowacki – kl. 4a

 

Konkurs Wiedzy Chemicznej

(Uniwersytet Jagielloński)

Katarzyna Gaweł, Anna Szatkowska, Rafał Gibas – kl. 3b, Dariusz Pasternak – kl. 4a, Barbara Pukalska – kl. 3e

 



Międzyszkolne Zawody Matematyczne

konkurs wojewódzki

Karolina Sarna – kl. 1e, Karolina Kiryjczuk – kl. 3g, Justyna Nowakowska – kl. 1b, Michał Spadliński – kl. 4g, Dariusz Rozmus – kl. 4a – finaliści; Mateusz Ludwin – kl. 4i – laureat

 


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

udział – 42 osoby

Grzegorz Chowaniec – kl. 3a – I miejsce; Damian Drzystek – kl. 3e – V miejsce; Daniel Żmuda – kl. 3a – IX miejsce; Maksymilian Wojda – kl. 3a – XIX miejsce; Dariusz Pachota – kl. 3a – XX miejsce; Mateusz Ludwin – kl. 4i – XIV miejsce (wszyscy w swojej kategorii wiekowej)

 

Olimpiada Języka Angielskiego

etap szkolny – udział 20 osób

 

Konkurs Wiedzy o Małopolsce "M.M. Moja Małopolska"

Karol Kuraszkiewicz – finalista etapu wojewódzkiego

 

Ponadto w roku szkolnym 2003/2004 nasi uczniowie również wzięli udział w eliminacjach do olimpiad przedmiotowych. Do eliminacji okręgowych zakwalifiowali się uczniowie startujący w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego, Języka Angielskiego, Historii. Wyniki tych zawodów i innych olimpiad będą znane w pierwszych tygodniach 2004r.