Udział uczniów w konkursach i olimpiadach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 07:31

Ogólnopolski Konkurs "Parlamentaryzm w Polsce"

finały centralne – Michał Czekaj kl.3c – tytuł laureata


Olimpiada Języka Niemieckiego

etap okręgowy i finały centralne – Magdalena Jakubowska kl. 4g – tytuł finalisty


Konkurs Wiedzy Religijnej

finały centralne – Grzegorz Strycharski – kl. 3e

 

Olimpiada Wiedzy Religijnej

etap rejonowy – Monika Stasica, Anna Jarnot, Łukasz Czarnik

 

Olimpiada Ekologiczna

etap wojewódzki – Katarzyna Gaweł – kl. 3b, Dariusz Klimek – kl. 3b – finaliści

 

Międzynarodowy Konkurs 2003 "Spotkanie z Europą Wschodnią"

Patrycja Różewska, Gabriela Kołodziej – kl.3e – tytuł zwycięzcy

 

Olimpiada Języka Francuskiego

etap szkolny – 9 osób

etap okręgowy – Marta Poznańska kl. 4c

 

Olimpiada Matematyczna

zawody okręgowe – Jacek Zapolski – kl. 4e, Ewa Płużek – kl. 4e, Dariusz Rozmus – kl. 4e (praca wyróżniona), Monika Śleziak – kl. 4e

 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

eliminacje okręgowe – Aleksandra Błaszczyńska, Katarzyna Soroka – kl. 3h, Ewelina Bernaś, Magdalena Bieniek, Katarzyna Senkowska – kl. 3i, Kamil Walus, Ewa Ciepły – kl. 4c

 

Olimpiada Filozoficzna

etap okręgowy - Anna Rembiesa – kl. 1g, Paweł Szymonik – kl. 3d – zdobyli V miejsce

 

Olimpiada Geograficzna

etap okręgowy – Katarzyna Wyleżuch – kl. 3g, Ewa Witkowska – kl. 3g; Paweł Duda – kl. 3h

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

(organizowany przez Ośrodek KARTA i Fundację Batorego)

Honorata Biedrawa – kl. 3d, Barbara Jekiełek – kl. 3d, Tomasz Girzejowski – kl. 3i

 

Konkurs z Języka Niemieckiego

udział na szczeblu okręgu – 6 osób, do finału zakwalifikowały się: Marzena Pawlica, Katarzyna Pałka – kl. 4g, Barbara Szczerbowska – kl. 4b

 

Konkurs Wiedzy Chemicznej

(Politechnika Śląska)

Rafał Gibas, Katarzyna Gaweł, Anna Szatkowska – kl. 3b, Dariusz Pasternak,

Szymon Kowacki – kl. 4a

 

Konkurs Wiedzy Chemicznej

(Uniwersytet Jagielloński)

Katarzyna Gaweł, Anna Szatkowska, Rafał Gibas – kl. 3b, Dariusz Pasternak – kl. 4a, Barbara Pukalska – kl. 3e

 



Międzyszkolne Zawody Matematyczne

konkurs wojewódzki

Karolina Sarna – kl. 1e, Karolina Kiryjczuk – kl. 3g, Justyna Nowakowska – kl. 1b, Michał Spadliński – kl. 4g, Dariusz Rozmus – kl. 4a – finaliści; Mateusz Ludwin – kl. 4i – laureat

 


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

udział – 42 osoby

Grzegorz Chowaniec – kl. 3a – I miejsce; Damian Drzystek – kl. 3e – V miejsce; Daniel Żmuda – kl. 3a – IX miejsce; Maksymilian Wojda – kl. 3a – XIX miejsce; Dariusz Pachota – kl. 3a – XX miejsce; Mateusz Ludwin – kl. 4i – XIV miejsce (wszyscy w swojej kategorii wiekowej)

 

Olimpiada Języka Angielskiego

etap szkolny – udział 20 osób

 

Konkurs Wiedzy o Małopolsce "M.M. Moja Małopolska"

Karol Kuraszkiewicz – finalista etapu wojewódzkiego

 

Ponadto w roku szkolnym 2003/2004 nasi uczniowie również wzięli udział w eliminacjach do olimpiad przedmiotowych. Do eliminacji okręgowych zakwalifiowali się uczniowie startujący w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego, Języka Angielskiego, Historii. Wyniki tych zawodów i innych olimpiad będą znane w pierwszych tygodniach 2004r.