Sukcesy 2004
Zawody sportowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 08:02
  • Ogólnopolska "Era Liga Szkolna" w koszykówce
    finaliści w województwie
  • Wojewódzka Licealiada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu
    Sylwia Pierko – 2. miejsce – finał
  • Wojewódzka Licealiada w Szachach
    drużynowe 4. miejsce w finałach SKKT
  • Zdobycie Pucharu Prezesa PTTK
 
Olimpiady i konkursy przedmiotowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 07:49
  • Olimpiada Filozoficzna
    Michalina Mleczko – finalista etapu centralnego
  • Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
    Mariusz Tamowski – finalista etapu centralnego eliminacji
    Karolina Leśniak , Adam Leśniak – okręgowy etap
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2004"
    Daniel Żmuda - nagroda główna
    Chowaniec Grzegorz, Drzyzdek Damian , Łukasz Baruś, Łukasz Różyczki, Anna Grzywa Marek Krysic - laureaci
  • Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    Ewelina Bernaś, Magdalena Porębska, Karolina Kawalec - etap okręgowy
  • Olimpiada Historyczna
    Michał Czekaj – okręg
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
    Magdoń Adam - udział w etapie centralnym
  • Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Mikroprofesor"
    Jasiołek Paweł – 2 miejsce
  • Międzynarodowy Konkurs organizowany przez Ministerstwo Pracy, Spraw Socjalnych i Ministerstwo Szkolnictwa Nadrenii i Płn. Westfalii "Spotkania z Europą Wschodnią"
    Różewska Patrycja – laureat
  • Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
    Różewska Patrycja – udział w wojewódzkich eliminacjach
  • Międzyszkolna Liga Strzelecka Szkół Ponadgimnazjalnych ( broń pneumatyczna )
    Zofia Jaworek - 1. miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Morskiej pod hasłem "Polska leży nad Bałtykiem"
    Obstarczyk Ewelina – 9 miejsce indywidualnie, uczestniczyła w drużynie małopolski
  • Wiedza o Polsce i Świecie Współczesnym
    Karol Kuraszkiewicz, Leśniak Adam – okreg
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny
    Chowaniec Grzegorz, Łomot Sławomir, Rożycki Łukasz Sarna Karolina - finaliści
  • Konkurs Matematyczny Oxford Plus
    Chowaniec Grzegorz , Daniel Żmuda - laureaci
  • Konkurs języka Angielskiego – College Change
    Kotrocha Sławomir, Kiryjczuk Karolina – wyróżnienie
  • Konkurs Literacki "Szukam słowa"
    Wolf Małgorzata – II nagroda
  • Konkurs Języka niemieckiego Oxford Plus
    Sawkiewicz Magdalena, Drzyżdzyk Dagmara, Przystalska Magdalena - laureaci
  • Konkurs Wiedzy o Frankofobii
    Piwowarczyk J, Zdybał K. , Jarzyna W. Wanat K. – II miejsce drużynowo