Sukcesy 2005 / 2006
Wyniki uczniów w zawodach sportowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 08:31
Rodzaj zawodówOsiągnięcie, Imię i nazwisko, nauczyciela prowadzącego
Finał Kadry Wojewódzkiej MałopolskiNina Krajewska 2i, Łukasz Kostek 2d, Grzegorz Maciborek 2i, Konrad Żmuda 2i, Joanna Warzecha 1g, Maciej Lachowski 1f, Mateusz Sołtysik 1h - udziałH.Bieniasz
XII Ogólnopolska Olimpiada w Sportach HalowychŁukasz Kostek 2d – III miejsce - udział w reprezentacji Małopolski, Grzegorz Maciborek 2i, Konrad Żmuda 2i – VII miejsce w turnieju teamówH.Bieniasz
Mistrzostwa Czech Młodzieży SzkolnejŁukasz Kostek 2d – III miejsce H.Bieniasz
Siatkówka chłopcówIII miejsce - zawody miejskieT.Dorywalski
Koszykówka chłopców- , Licealiada MłodzieżyI miejsce – powiat; I miejsce -rejon; , udział w finale wojewódzkimT.Dorywalski
Piłka ręczna chłopców -zawody powiatoweII miejsceT.Dorywalski
Szachy - Licealiada MłodzieżyI miejsce w powiecie (drużynowo),, I miejsce, II miejsce, III miejsce, (indywidualnie), udział w finale wojewódzkimT.Dorywalski
Zawody pływackie- Licealiada MłodzieżyII miejsce - dziewczęta, II miejsce - chłopcy w powiecie,, udział w finale wojewódzkimT.Dorywalski
Wojewódzki Konkurs Wiedzy OlimpijskiejI miejsce (drużynowo)B.Goryczka
Powiatowe zawody przełajowe dziewczątI miejsce, (drużynowo)E.Daszkiewicz
LA dziewcząt-zawody powiatoweIII miejsce, (drużynowo)M.Szpitalny
Piłka koszykowa dziewcząt I miejsce , w powiecie, , III miejsce , w rejonieM.Szpitalny
Piłka ręczna dziewczątI miejsce , w powiecie, , III miejsce , w rejonieM.Szpitalny
Piłka siatkowa dziewcząt -zawody powiatoweII miejsceM.Madej
Piłka nożna dziewcząt -Mistrzostwa MiastaI miejsceM.Madej
Piłka siatkowa dziewcząt -Turniej o Puchar Prezydenta MiastaI miejsceM.Madej
LA – halowa:skok w dal, skok wzwyż, 60 m, kulaSoja Łukasz 3i - III miejsce, Piechociński Łukasz 2f - II miejsce, Sylwia Brandys 2c - II miejsce, Sabina Okarmus 2h - III miejsceB.Goryczka
Mistrzostwa Powiatu w LekkoatletyceJolanta Kołodziej 2b – II miejsce w biegu na 800m, Dorota Kołodziej 2d – III miejsce w biegu na 800m, Ksenia Mitoraj 1a – IV miejsce w biegu na 800m, Sylwia Brandys 2c – II miejsce w biegu na 100m i 200m, Elżbieta Piela 1c – III miejsce w biegu na 400m , Sabina Okarmus 2h - II miejsce w pchnięciu kulą, Łukasz Piechociński 2f - II miejsce w biegu na 400m i w skoku w dal, Artur Bychawski 1h - II miejsce w pchnięciu kuląB.Goryczka
Miejska Liga Piłki Siatkowej DziewczątII miejsceM.Madej
Piłka siatkowa Dziewcząt – Turniej o puchar Dyrektora LO im. St. KonarskiegoI miejsceM.Madej
Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim i SnowboardzieNarciarstwo: Jakub Kapnik – I miejsce, Katarzyna Górecka – I miejsce, Snowboard: Miłosz Gąsiorek I miejsceE.Ledwoń, M.Szpitalny, T.Dorywalski
Powiatowe Zawody StrzeleckieII miejsce – zespół, Marcin Dawidowski 2b – V miejsce, Sabina Żmuda 2e – VI miejsceA.Kojdecki
 
Wyniki uczniów w konkursach przedmiotowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 08:31
Nazwa konkursu przedmiotowegoLiczba uczestnikówOsiągnięcieImię i nazwisko, nauczyciela prowadzącego
Międzynarodowy Konkurs "Spotkania z Europą Wschodnią"2 osobyJustyna Rychlik 2i, Estera Bożek 2i - wyróżnienieR.Luranc
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski10 osóbElżbieta Piekorz 1c –I miejsce w powiecie, laureatka eliminacji rejonowych, wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich;, Dorota Kołodziej 2d – II miejsce w powiecie, Kamila Fudali 1c, Angelika Mikucka 1d – wyróżnienie w powiecieJ-ga Toczek
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski , "Amor Sprawił"12 osóbLaureaci eliminacji miejskich: Dorota Kołodziej 2d, Elżbieta Piekorz 1c,Angelika Mikucka 1d, Barbara Żurek 1d, Kamila Fudali 1cJ-ga Toczek, I.Malewska-, Rachwał
Międzygminny Turniej Recytatorski Miedźna12 osóbIII miejsce-1 osoba, wyróżnienie - Kamila Fudali 1c , Joanna Możdżan 1c, Anna Przystał 1c, Barbara Żurek 1dJ-ga Toczek, K.Musiał, I.Malewska-, Rachwał
Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej7 osóbI miejsce - Elżbieta Piekorz 1c, II miejsce – Kamila Fudali 1c, III miejsce - Angelika Mikucka 1dJ-ga Toczek, K.Musiał, I.Malewska-, Rachwał
Konkurs Poezji Patriotycznej5 osóbI miejsce - Maria Kowtunenko 1c, II miejsce - Sabina Szczyżyca 1cJ-ga Toczek
Festiwal Talenty Małopolski ,  4 osobyJoanna Możdżan 1c – I nagroda, Dorota Kołodziej 2d, Jakub Kojdecki 2h, Ewa Berkowska 3h (zespół Kaleo) – I nagroda ,  J-ga Toczek, K.Musiał
Festiwal Twórczości Młodzieży , im. ks. Siemaszki , w Piekarach8 osóbDorota Kołodziej 2d, Jakub Kojdecki 2h, Ewa Berkowska 3h (zespół Kaleo) – wyróżnienie K.Musiał
Małopolski Festiwal Artystyczny Młodzieży 4 osobyMaria Kowtunenko 1c - I nagroda w kategorii poezji, Dorota Kołodziej 2d, Jakub Kojdecki 2h, Ewa Berkowska 3h (zespół Kaleo) – wyróżnienieJ-sz Toczek, K.Musiał, A.Kojdecki
Konkurs Poetycki "Piórem malowane. Mikro przestrzeń" (org. MDK i KO w Krakowie)1 osobaMaria Kowtunenko 1c- laureatka głównej nagrody "Kryształowego Pióra"J-sz Toczek
Konkurs Poetycki "Co się komu w duszy gra?" (org. MDK w Nowym Targu)2 osobyMaria Kowtunenko 1c - laureatka III nagrodyJ-sz Toczek
Powiatowy Konkurs Nieprofesjonalnej Twórczości Literackiej "Ćwiczenie z wyobraźni"1 osobaKatarzyna Śladowska 1d – II miejsce, Kamila Fudali 1c - wyróżnienie J-sz Toczek
Małopolski Konkurs Literacki "Strachy na Lachy, czyli Duchy Małopolski"1 osobaTomasz Willman1c wyróżnienieJ-sz Toczek
Małopolski Konkurs Czytelniczy pod hasłem , Bohaterowie "Faraona" B.Prusa2 osobySabina Dąbrowska 2d -I miejsce w eliminacjach powiatowych i udział w finałach, Marzena Merta 1c – III miejsce w eliminacjach powiatowych i udział w finałachJ-sz Toczek
Konkurs Literacki "Lipa"2 osobyKatarzyna Śladowska 1d, Joanna Pilszyk 1d – konkurs trwaI.Malewska-, Rachwał
Krakowski Turniej Jednego Wiersza "Laur Jubilata"3 osobyAleksandra Kanclerz 1c, Maria Kowtunenko 1c, Karolina Małysiak 2d – finalistkiJ-sz Toczek
Konkurs lingwistyczny, "Pokaż nam język"8 osóbKatarzyna Mazurkiewicz 2f, Bartosz Balcarek 2g, Klaudia Wyroba 2f, Dagmara Drzyżdżyk 3h, Piotr Walczak 2d, Adriana Kozak 3b – udział w finale regionalnym, Monika Krawczyk 3e – IV miejsce, Karolina Leśniak 3e - IVmiejsceH.Świderska, W.Świderski, J.Fornal, T.Wrona
Konkurs Języka Angielskiego "College Challenge"2 osobyNatalia Zając 3f, Marcin Mitek 3f – udział w finaleA.Puchajda
Powiatowy Internetowy Konkurs Biologiczny4 osobyEdyta Płonka 2a – I miejsce, Kamil Ledwoń 1b – II miejsce, Ewa Szyguła 2a – III miejsce, Magdalena Mańka 3b - finalistkaE.Piętka, E.Ledwoń
Ogólnopolski Konkurs "EkoPlaneta"12 osóbUrszula Sosnowiec 3b, Magdalena Januszyk 3b, Paulina Papla 3b, Kamila Samolewicz 3b, Dagmara Ryszka 3b, Adriana Kozak 3b, Paweł Lichota 3b, Dariusz Bakuła 3b, Łukasz Niewiadomski 3b, Magdalena Mańka 3b,Łukasz Kobylański 1a, Łukasz Gałuszka 1a, Dominik Kubicki 1b, Marta Mamica 2b - wyróżnienieE.Ledwoń, E.Piętka
Konkurs na najlepiej pracujące koło LOP w Okręgu Beskidzkim  I miejsce E.Ledwoń
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Magdalena Borkowska 2a, Marzena Borkowska 2a, Elżbieta Kołodziej 2a, Magdalena Klekot 2a – I miejsce w rejonie i III miejsce w finale wojewódzkimE.Piętka
Konkurs "Zdrowy Styl Życia" Michał Stankiewicz 2a – I miejsce w rejonieE.Piętka
Konkurs Karaoke International  Joanna Możdżan 1c – II miejsceB.Formas
Konkurs Wiedzy Chemicznej UJ35 osób12 osób zakwalifikowało się do finału, Wojciech Szeląg 2g, Krzysztof Wesołowski 2g, Marta Sereś 2g, Bartosz Balcarek 2gL.Drabczyk
Wojewódzki Konkurs Matematyczny 1 osobaWojciech Paściak 2h - kwalifikacja do finałuW.Pająk
Międzyszkolne Zawody Matematyczne Łukasz Różycki 3h- laureat, Wojciech Szerląg 2g – finalista, Marek Krysiak 3b – udział w finaleS.Morys, D.Drabczyk, M.Kolasa
Konkurs Matematyczny organizowany przez Politechnikę Warszawską Wojciech Szerląg 2g - finalistaD.Drabczyk
Matematyczny "Kangur" Wojciech Szerląg 2g, Arkadiusz Krupa 1h, Bartosz Wilk 1h - wyróżnienie, Kilku uczniów z klasy 2h i 2i – wyróżnienie, Andrzej Poniedziałek 3h - wyróżnienieD.Drabczyk, W.Pająk, S.Morys
Międzynarodowy Konkurs " Test Matematyka Plus – Oxford  Wojciech Szeląg 2g – laureat I stopniaD.Drabczyk
Powiatowy Konkurs "Własna firma + projekt strony internetowej"5 osóbdrużyna z klasy 3i - II miejsceJ.Zięba
Konkurs pod patronatem AGH "Środowisko geograficzno-przyrodnicze mojego regionu"1 osobaKrzysztof Zięba 3e – laureat , (nagroda -bez egzaminu wstępnego na Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH) T.Żyłka
Konkurs Turystyczny Wyższej Szkoły Turystyki w Suchej Beskidzkiej2 osobyKrzysztof Zięba 3e - I miejsce i indeks na WSTiE w Suchej Beskidzkiej, Łukasz Niewiadomski 3b - IV miejsceK.Łękawa
Konkurs Wiedzy o Małopolsce , i regionach zaprzyjaźnionych 10 osóbBarnat Rafał 2e, Michał Szeląg 2g, Monika Krzak 1c – IVmiejsce K.Łękawa
Konkurs – "Oświęcim dla Turysty"1 osobaKarolina Bury 2a – II miejsceK.Łękawa
Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajmy Ojcowiznę"3 osobySabina Szczyżyca 1c, Aleksandra Kanclerz 1c – III miejsce w etapie wojewódzkim, Marcin Ochmański 1d - wyróżnienieK.Łękawa
Konkurs Wiedzy o Powiecie Maksymilian Piwowarczyk 1c – III miejsceK.Łękawa
Konkurs Młodzieży im. Jordana "Młodzieżowy Przewodnik po Małopolsce" Marta Cygoń 1i – I miejsceK.Łękawa
Konkurs PTTK42 osobyI miejsce w powiecie dla SKTK (nagroda - puchar prezesa PTTK) K.Łękawa
Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko 2006" Artur Kruk 2i - I wyróżnienie, Krzysztof Wesołowski 2gG.Cyganik, Z.Cygoń,
Międzywojewódzki Konkurs J.Niemieckiego11 osoby2 osoby zakwalifikowały się do II etapu, Drzyżdżyk Dagmara 3h, Jekiełek Paulina 3fW.Świderski, M.Królikowska-Hardek
Konkurs Historyczny "Auschwitz-Birkenau - pamięć po 60 latach"20 osóbI miejsce - nagroda za pracę plastyczną,, wyróżnienie za esejA.Bereta
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"23 osoby8 osób - wyróżnieniaK.Musiał
Małopolski Konkurs "Triada"2 osobyBeata Szydło 3g, Justyna Sowa 2f - wyróżnieniaA.Bereta
Konkurs Chemiczny dla Uczniów Szkół Średnich organizowany przez Wydział Chemii Politechniki Śląskiej15 osóbBarbara Matlak 3a - finalistkaL.Drabczyk
Ogólnopolski Konkurs PWN "Ślady polskie w Paryżu" Jolanta Okrzesik 2d - wyróżnienieT.Wrona
Konkurs Piosenki Francuskiej Joanna Możdżan 1c - wyróżnienieT.Wrona
Udział w Światowych Dniach Młodzieży w Kolonii Teatru Na Stronie, prezentacja spektaklu Edyta Stein – droga do świętości – p. Jadwiga Toczek i p. Janusz Toczek.
 
Wyniki uczniów w olimpiadach przedmiotowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 08:03
Nazwa olimpiady przedmiotowejIlość uczestników w etapie okręgowymNazwiska uczniówImię i nazwisko, nauczyciela prowadzącego
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego5 osób , (2 os. w etapie centralnym) Piotr Sterczewski 2d – laureat I stopnia , Sylwia Wacławik 3d - finalistka etapu centralnegoJanusz Toczek
Olimpiada Języka Angielskiego 2 osobyMonika Krawczyk 3e, Natalia Zając 3gJ.Fornal , A.Puchajda
Olimpiada Języka Francuskiego3 osobyMarta Skonieczna 3d, Karolina Leśniak 3e, Justyna Nasiłowska 3eT.Wrona, M.Drabczyk
Olimpiada Matematyczna 1 osobaWojciech PaściakW.Pająk
Olimpiada Filozoficzna2 osobyAleksandra Kanclerz 1c – VI miejsce, Adela Księżarczyk 1d Janusz Toczek, I.Malewska-Rachwał
Olimpiada Fizyczna 1 osobaKrzysztof Wesołowski 2gZ.Cygoń
Olimpiada Teologiczna 3 osoby Ks. S.Nieznaj
Olimpiada Biologiczna2 osobyJanuszyk Magdalena3b, Niewiadomski Łukasz 3b E.Ledwoń
Olimpiada Chemiczna1 osobaDominik Kubicki 1bL.Drabczyk
Olimpiada Ekologiczna2 osobyAnna Łysyganicz 3a, Katarzyna Wasztyl 1bK.Kloss, E.Piętka
Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyczna w Estonii1 osobaPiotr Sterczewski 2d – III miejsce