Sukcesy 2006 / 2007
Osiągnięcia artystyczne, sportowe i inne (indywidualne i grupowe) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 12:05
Nazwa konkursu, zawodówRodzaj osiągnięcia (miejsce, laureaci, wyróżnienia itp.)Liczba nagrodzonych i wyróżnionych uczniów
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza” wyróżnienie 3 miejsce (Krzemień 3a)3 1
Konkurs Recytatorski Poezji Biblijnej1 miejsce, wyróżnienie3
Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej1 miejsce1
Finały Wojewódzkie Licealiady Młodzieży w piłce koszykowej chłopców3 miejscedrużyna
Wojewódzkie Zawody Pływackie Bochnia-sztafeta dziewcząt3 miejscedrużyna
Wojewódzkie Zawody Pływackie Bochnia-sztafeta chłopców6 miejscedrużyna
Wojewódzkie Zawody Pływackie-kraul4 miejsce1
Wojewódzka Licealiada Zespołów Tanecznych1 miejscezespół
Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę” 2 miejsce (Ochmański 2d)1
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”wyróżnienie9
Ogólnopolski Turniej Szkół „Młoda krew ratuje życie”udziałdrużyna
Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznejlaureat (Zimierska 3a)1
Małopolski Konkurs Czytelniczy „Mistrz i Małgorzata”wyróżnienie (Sowa 3f)1
Konkurs „Test Matematyka Plus”laureat I stopnia z wyróżnieniem (Szerląg 3g)1
Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży „Kwadratura Koła”1 miejsce w województwie i 9 miejsce w kraju (Szerląg 3g)1
Małopolski Konkurs Poezji Śpiewanej 1 miejsce (Kołodziej 3d) 3 miejsce (Możdżan 2c)1 1
Ogólnopolski Konkurs PoetyckiWyróżnienie (Kowtunenko 2c)1
Międzyszkolne Zawody Matematyczne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa małopolskiegoLaureat (Szeląg 3g) Finalista (Goc 1b, Palka 1e, Krupa 2h, Kudzia 3f, Kruk 3d, Błaszczyk 3g)1 6
 
Udział uczniów w konkursach przedmiotowych i olimpiadach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 11:37
lp.nazwa konkursu lub olimpiadyetap wojewódzki (okręgowy)etap ogólnopolski (centralny)
liczba uczestnikówliczba uczestnikówliczba finalistówliczba laureatów
1Olimpiada Artystyczna    
2Olimpiada Astronomiczna    
3Olimpiada Biologiczna7   
4Olimpiada Chemiczna1   
5Olimpiada Filozoficzna521 
6Olimpiada Fizyczna1   
7Olimpiada Geograficzna i Tautologiczna    
8Olimpiada Historyczna    
9Olimpiada Informatyczna    
10Olimpiada Języka Angielskiego1   
11Olimpiada Języka Francuskiego1   
12Olimpiada Języka Łacińskiego    
13Olimpiada Języka Niemieckiego2   
14Olimpiada Języka Rosyjskiego    
15Olimpiada Literatury i Języka Polskiego511 
16Olimpiada Matematyczna3   
17Olimpiada Wiedzy Biblijnej    
18Olimpiada Wiedzy Religijnej    
19Olimpiada Wiedzy Ekologicznej21 1
20Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej    
21Olimpiada Wiedzy Technicznej    
22Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych    
23Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych    
24Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym    
25Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka    
26Olimpiada Wiedzy o Żywieniu    
27Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej2   
28Olimpiada Wiedzy Geologicznej    
29Olimpiada Elektryczna i Elektroniczna „Euroelektra”    
  • Ad.3 - Ol. Biologiczna: Chodur 3a, Krzysztofiak 2b, Kubicki 2b, Pawica 2a, Stachurska 3b, Stankiewicz 3a, Stefańczyk 2a
  • Ad.4 - Ol. Chemiczna: Kubicki 2b
  • Ad.5 - Ol. Filozoficzna: Wanat 1e, Kanclerz 2c, Wyka 2g, Pachota 1b, Sterczewski 3d, centr.: Kanclerz, Sterczewski, finalista: Sterczewski 3d
  • Ad.6 - Ol. Fizyczna: Kruk 3d
  • Ad.10 - Ol. J.Angielskiego: Chodacki 1a
  • Ad.11 - Ol. J.Francuskiego: Okrzesik 3d
  • Ad.13 - Ol. J.Francuskiego: Balcarek 3g, Mazurkiewicz 3f
  • Ad.15 - OLiJP: Pikul 3d, Kołodziej 3d, Śladowska 2d, Bryzek 3d, Olejniczak 3d, centr.: Pikul 3d, finalista: Pikul 3d
  • Ad.16 - Ol. Matematyczna: Szeląg 3g, Wapa 1h, Paściak 3h
  • Ad.19 - Ol. Wiedzy Ekolog.: Gepfert 2a, Borowski 1a, centr.: Gepfert 2a, laureat: Gepfert 2a
  • Ad.27 - Ol. Wiedzy o UE: Wójcik 3d, Wasil 3d