Sukcesy 2008 / 2009
Udział uczniów w konkursach i olimpiadach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 07 stycznia 2011 10:58
Udział uczniów w konkursach i olimpiadach
L.p. Nazwa konkursu lub olimpiady etap wojewódzki
(okręgowy)
etap ogólnopolski (centralny)
liczba
uczestników
liczba
uczestników
liczba
finalistów
liczba
laureatów
1 Olimpiada Biologiczna 7

Kamińska Agnieszka,
Kubas Noemi,
Toczek Joanna,
Uchańska Nina,
Wójcik Joanna,
Chodacki Kamil,
Skałkowska Aniela
2 Olimpiada Chemiczna 2

Chodacki Kamil,
Marszałek Paulina



3 Olimpiada Filozoficzna 1

Księżarczyk Karolina



4 Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna 1

Skałkowska Aniela



5 Olimpiada Języka Angielskiego 3

Wanat Emanuel,
Chodacki Kamil,
Sitek Mikołaj



6 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 1

Kusak Gabriela



7 Olimpiada Teologii Katolickiej 3

Krawczyk Magdalena,
Pytka Marek,
Majkut Marek



8 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2 2 1

Borowski Mariusz
1

Skałkowska Aniela
 
Osiągnięcia artystyczne, sportowe i inne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 07 stycznia 2011 10:49
Osiągnięcia artystyczne, sportowe i inne (indywidualne i grupowe) co najmniej na szczeblu wojewódzkim
Nazwa konkursu, zawodów Rodzaj osiągnięcia
(miejsce, laureaci, wyróżnienia itp.)
Liczba
nagrodzonych
i wyróżnionych uczniów
Konkurs znajomości języka angielskiego i wiedzy o krajach anglojęzycznych„College Challenge” Laureat I m.

Laureat IIIm.
1-Sitek Mikołaj

1-Ogiegło Kinga
Małopolski Konkurs Czytelniczy - Bohaterowie lektur szkolnych „Lord Jim – Josepha Conrada” Laureat II m. 1-Foksiński Konrad
IV Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży „Kwadratura Koła” Nagroda




Dyplomy
2

Porowski Wojciech,
Kamińska Agnieszka

15
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2009” Nagroda

Wyróżnienia
1-Porowski Wojciech

8
XIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Dyplomy 3

Wesołowski Paweł,
Kolasa Michał,
Katerla Krzysztof
XIV Ogólnopolskie Forum Teatrów Szkolnych – scena młodzieżowa Dyplom Laureata
Nagroda Ministra Edukacji Narodowej
Teatr Szkolny
„Na Stronie”
VI Ogólnopolska Licealiada w koszykówce chłopców VI m. drużyna
XVII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Dyplom 1-Goc Kamil
Ogólnopolski Konkurs „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2009” Dyplom drużyna
Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża Dyplom 1-Kukla Magdalena
XII Ogólnopolski i XXVI Wojewódzki Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „Lipa 2008” Laureat 1-Pisanko Dominika
Ogólnopolski Konkurs Literacki „Gdybym miał fundusze …” Wyróżnienie 1-Przewoźnik Aleksandra