Sukcesy 2009 / 2010
Udział uczniów w konkursach i olimpiadach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 07 stycznia 2011 11:48
Udział uczniów w konkursach i olimpiadach
L.p. Nazwa konkursu lub olimpiady etap wojewódzki (okręgowy) etap ogólnopolski (centralny)
liczba
uczestników
liczba
uczestników
liczba
finalistów
liczba
laureatów
1 Olimpiada Artystyczna 1

Katerla Krzysztof 3d
2 Olimpiada Biologiczna 5

Trębacz Maria 2a
Stanclik Sylwia 2a
Miler Małgorzata 2a
Siuta Roksana 2a
Setkiewicz Adam 2b
3 Olimpiada Chemiczna 2

Marszałek Paulina 3f
Kopiasz Rafał 2b
1

Marszałek Paulina
1

Marszałek Paulina
4 Olimpiada Filozoficzna 1

Kramarczyk Monika 2d
5 Olimpiada Historyczna 1

Jurecki Krzysztof 3c
6 Olimpiada Języka Angielskiego 2

Kryniewski Dawid 3h
Wiśniewski Piotr 3h
7 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 3

Kolasa Karolina 2c
Rosiek Katarzyna 1d
Jurecki Krzysztof 3c
8 Olimpiada Matematyczna 1

Porowski Wojciech 2f
9 Olimpiada Teologii Katolickiej 4

Pytka Marek 2d
Gawron Piotr 1f
Krawczyk Magd. 2d
Smolarek Kamila 2e
10 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Szczecin) 1

Kolasa Justyna 3c
 
Osiągnięcia artystyczne, sportowe i inne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 07 stycznia 2011 11:46
Osiągnięcia artystyczne, sportowe i inne (indywidualne i grupowe) co najmniej na szczeblu wojewódzkim
Nazwa konkursu, zawodów Liczba uczniów biorących udział Rodzaj osiągnięcia
(miejsce, laureaci, wyróżnienia itp.)
Liczba
nagrodzonych i wyróżnionych uczniów
XXX Festiwal Artystyczny Młodzieży 19 Nagroda główna dla Teatru „Na Stronie” 19
Konkurs Matematyczny KANGUR 2010 3 Laureat i nagroda /wycieczka/ - Konior Aleksander 1g

Nagroda/wycieczka/ - Porowski Wojciech 2f

Nagroda/wycieczka/ - Szerląg Radosław 1g
3
Konkurs Moja firma w mojej gminie 26 I miejsce 26
Ogólnopolski Konkurs Historia i kultura Żydów polskich 1 Finalistka - Bunalska Iga 2e 1
XXV Olimpiada Ekologiczna LOP 3 X miejsce - Jędrzejowski Przemysław 2a 1
V Ogólnopolski Przegląd Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Rytmy nieskończoności” 1 Laureatka I miejsca - Skowronek Agnieszka 2b 1
Konkurs „Zobaczyć Matematykę” 2 I miejsce - Kapusta Tomasz 2h

Wyróżnienie - Gawron Karol 2h
2
III Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” 4 Laureat III stopnia - Wnęczak Konrad 3f 1
IX Międzynarodowa Olimpiada Języka Niemieckiego 1 XII miejsce w finale - Ryszka Elżbieta 3e 1