Olimpiady
Uczestnicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 12:16
LP.NAZWISKO I IMIĘROKNAZWA OLIMPIADY
1.Jaworek Jacek1971Olimpiada Fizyczna
2.Waligórska Anna1972Olimpiada J. Polskiego
3.Skarbucha Danuta1977Olimpiada J. Rosyjskiego
4.Ledwoń Lucyna1977Olimpiada Biologiczna
5.Guczalski Krzysztof1978Olimpiada Matematyczna
6.Ubik Jerzy1980Olimpiada Artystyczna
7.Guczalska Beata1981Olimpiada J. Polskiego
8.Jabłoński Andrzej1981Olimpiada Biologiczna
9.Matyja Robert1981Olimpiada Chemiczna
10.Winiewicz Izabela1981Olimpiada Plastyczna
11.Jabłoński Andrzej1982Olimpiada Biologoczna
12.Wronka Wiesława1983Olimpiada Fizyczna
13.Wronka Wiesława1984Olimpiada Fizyczna
14.Czarny Piotr1985Olimpiada J. Polskiego
15.Andruszko Wiesław1985Olimpiada Biologiczna
16.Lukawska Małgorzata1985Olimpiada Wiedzy Społeczeństwa Polskiego
17.Szczerbowski Zbigniew1986Olimpiada Geograficzna
18.Chodacki Lech1988Olimpiada J. Polskiego
19.Sanak Tomasz1988Olimpiada Wiedzy O Państwi i świecie
20.Krzemień Robert1988Olimpiada Wiedzy O Państwi i świecie
21.Sanak Tomasz1989Olimpiada Historyczna
22.Krzemień Robert1989Olimpiada Wiedzy O Państwi i świecie
 
Finaliści PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 12:16
LP.NAZWISKO I IMIĘROKNAZWA OLIMPIADY
1.Wojnowski Tomasz1990Olimpiada Wiedzy O Państwi i świecie
2.Kozub Joanna1991Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
3.Wypych Przemysłw1992Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
4.Konwa Beata1992Olipiada Języka Rosyjskiego
5.Mosór Agnieszka1992Olimpiada Języka Francuskiego
6.Liro Arleta1992Olimpiada artystyczna - sekcja plasytyki
7.Gworek Gabriela1992Olimpiada Artystyczna - sekcja plastyki
8.Oplustil Krzysztof1993Olimpiada Historyczna
9.Szymeczko Adam1993Olimpiada Wiedzy O Państwi i świecie
10.Zacharko Małgorzata1994Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
 
Laureaci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 maja 2009 12:09
LP.NAZWISKO I IMIĘROKNAZWA OLIMPIADYMIEJSCE
1.Paszko Nina1971Olimpiada J. RosyjskiegoI
2.Waligórska Grażyna1976Olimpiada J. PolskiegoIII
3.Winiewicz Joanna1979Olimpiada ArtystycznaIV
4.Rymarowicz Piotr1981Olimpiada Chemiczna Wyróżnienie
5.Pietraszek Jacek1983Olimpiada FizycznaLaureat
6.Wachniew Przemysław1985Olimpiada Fizyczna Laureat
7.Kralka Tomasz1985Olimpiada HistorycznaIV
8.Brojek Dariusz1986Olimpiada GeograficznaIII
9.Feć Mirosław1986Olimpiada GeograficznaIV
10.Guzik Robert1988Olimpiada Ekologiczna II
11.Guzik Robert1989Olimpiada EkologicznaI
12.Kosowski Ryszard1989Olimpiada GeograficznaLaureat
13.Sanak Tomasz1990Olimpiada Wiedzy o Państwie i świecie Laureat
14.Sanak Tomasz1990Olimpiada HistorycznaII
15.Biesiada Tomasz1990Olimpiada Ekologiczna 6IV
16.Bratek Tomasz1990Olimpiada Ekologiczna 6II
17.Guzik Robert1990Olimpiada Ekologiczna 6V
18.Guzik Robert1991Olimpiada GeograficznaI
19.Grzybowska Katarzyna1992Olimpiada Literatury i J. PolskiegoII
20.Chowaniec Urszula1993Olimpiada FilozoficznaIX
21.Hoła Joanna 1995Olimpiada Języka NiemieckiegoLaureat
22.Franczyk Dorota1995Olimpiada Języka AngielskiegoLaureat
23.Adamus Paweł1995Olimpiada ArtystycznaWyróżnienie