Różne
Kurs rysunku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 23 lutego 2014 21:19

Kurs Rysunku w Liceum Konarskiego przygotowujący z egzaminów i studiów na Wydziałach Architektury i Architektury Krajobrazu, Wozrnictwa Przemysłowego (PK), Projektowanie Wnętrz.
Zajęcia:
Zajęcia prowadzą Architekci z doświadczeniem branżowym i pedagogicznym należący do Izby Architektów Polskich oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich, doktor inż. architekt IARP Dariusz Kronowski oraz mgr inż. architekt IARP Sandra Kronowska. Prowadzący kierują również w Krakowie Pracownią Rysunku Elipsa, cieszącą się renomą, a także wysoką skutecznością oraz autorską pracownią projektowania architektonicznego. Wszelkie informacje n.t. kursu rysunku w Krakowie na stronie www.kurs-rysunku.pl
W zajęciach w liceum może uczestniczyć każda osoba zainteresowana przygotowaniem do egzaminów, nie tylko uczniowie Liceum im. Stanisława Konarskiego.

Program kursu opiera się o zagadnienia ściśle związane z egzaminami wstępnymi oraz problematyką projektowo-rysunkową z zakresu konstrukcji,, perspektywy jednozbiegowej i wielozbiegowej geometrii, plastyki, waloru, światłocienia, szrafu, prawidłowej kreski, konstrukcji w rysunku.
Na każdych zajęciach uczestnicy otrzymują autorskie plansze do tematów oraz zadań domowych. W trakcie zajęć wyświetlane są prace rysunkowe z lat poprzednich, a także prowadzone wykłady n.t. architektury i problematyki z tym związanej.
Terminy i zapisy:
Zajęcia z rysunku w liceum Konarskiego prowadzone są w roku szkolnym w każdy poniedziałek w godz. 15.00-18.00 w auli na III p. Wszelkie pytania uzyskać można bezpośrednio w dniu kursu lub pod nr tel. 692415013, 600926466 z prośbą o kurs w Konarskim oraz w sekretariacie Liceum. Zapisy przyjmujemy przez cały rok, można dojść do grupy w dowolnym terminie.


linku do facebook'a https://www.facebook.com/kursrysunkuliceumkonarskiegooswiecim
Kliknij, aby powiększyć!
Kliknij, aby powiększyć!
Kliknij, aby powiększyć!
Kliknij, aby powiększyć!
Kliknij, aby powiększyć!
Kliknij, aby powiększyć!
Kliknij, aby powiększyć!
Kliknij, aby powiększyć!