Serwis sportowy
Sukces Karate PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 04 marca 2010 18:37

W lutym 2010 roku ogłoszono Ranking najlepszych zawodników Oyama Polskiej Federacji Karate w minionym 2009 roku.

W kategorii JURIOREK najlepsza zawodniczką 2009 roku została:

Magdalena Kraszewska, uczennica naszej szkoły z klasy I a

Osiągnięcia:
* I miejsce- Mistrzostwa Polski Juniorów OYAMA PFK w Kata, Wrocław
* I miejsce- Mistrzostwa Polski Juniorów OYAMA PFK w Kobudo, Wrocław
* I miejsce- Puchar Europy OYAMA IKF w Kata, Bydgoszcz
* I miejsce- Puchar Europy OYAMA IKF w Kobudo, Bydgoszcz

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

TD

 
Koszykówka - zawody rejonowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 28 lutego 2010 18:16

23.02.2010 r. po raz pierwszy w naszej szkole odbyły sie zawody rejonowe w koszykówce chłopców. Zawitały do nas zespoły : ZS Libiaż, I LO Olkusz, ZS nr1 Wadowice. "Konar" okazał sie mało gościny dla przeciwników. W pierwszym swoim meczu nasi koszykarze rozgromili 161 - 31 Libiaż a następnie Olkusz 111- 37 zajmując pierwsze miejsce . Tym samym 11.03 będą bronić, po raz trzeci tytułu Mistrza Województwa w Licealiadzie Młodzieży Szkolnej. Życzymy im powodzenia.

TD

Więcej…
 
Zimowisko we Włoszech PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 04 lutego 2010 19:35

17 uczniów "Konara" wypoczywało w czasie ferii w Aprica we Włoszech.

Przez cały czas dopisywała piękna, słoneczna, z małym mrozem ( -5 °C) pogoda. Młodzież miała okazje wyszaleć się, pojeździć na nartach i snowboardzie na wspaniałych trasach ( 50 km.).

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, ale za rok też będzie zima...

TD

Więcej…
 
Sukcesy narciarzy na Mistrzostwach Powiatu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 04 lutego 2010 18:58

Wyśmienicie spisali się nasi narciarze na zawodach rozgrywanych na Stożku we Wiśle. Aż 15 osób będzie reprezentowało powiat oświęcimski na zawodach wojewódzkich. Życzymy im powodzenia.

TD

Więcej…
 
Osiągnięcia sportowe „KONARA” rok szkolny 2008/09 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 28 czerwca 2009 13:41

IV miejsce w wojewódzkich - drużynowych zawodach w szachach

  • Agnieszka Skowronek (1b)
  • Setkiewicz Adam (1b)
  • Dorywalski Marcin (3h)
  • Janiga Krzysztof (3h)

I miejsce w powiatowych zawodach w szachach

  • Dorywalski Marcin (3h)

II miejsce w powiatowych zawodach w szachach

  • Janiga Krzysztof (3h)
  • Róg Marta (2b)

III miejsce w powiatowych zawodach w szachach

  • Olender Tomasz

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

  • Szala Krzysztof (2f)
  • Mazur Arek (2f)
  • Wanat Emanuel (3e)
  • Gworek Przemek (3e)
  • Bełch Damian ( 3g)
  • Pyza Łukasz (1a)
  • Wrzałek Marcel (3c)
  • Olejarczyk Jarosław (3h)
  • Nikliborc Wiktor (1h)
  • Zemła Marcin (1g)

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce koszykowej chłopców

I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w piłce koszykowej chłopców

VI miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie w piłce koszykowej chłopców 

  • Gworek Przemek (3e) 
  • Wanat Emanuel (3e)
  • Wrzałek Marcel (3c)
  • Kajor Marcin (2a)
  • Keller Mateusz (2a)
  • Cież Michał (2b)
  • Smolarek Wojciech (2g)
  • Nowak Dawid (3e)
  • Musiał Łukasz (3e)
  • Kołodziej Michał (1c)
  • Pyza Łukasz (1a)

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce koszykowej dziewcząt

VI miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w piłce koszykowej dziewcząt

  • Gach Katarzyna (3h)
  • Maciejasz Katarzyna (2a)
  • Bronowska Jolanta (3a)
  • Sikora Patrycja (2e)
  • Alencynowicz Anna ( 3b)
  • Płaza Edyta (2f)
  • Lisowska Katarzyna (2a)
  • Narza Justyna (1g)
  • Róg Marta (2g)
  • Wójcik Joanna (2a)
  • Kukla Magdalena (2a)
  • Szczerbowska Klaudia (1a)

II miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej dziewcząt

  • Nowak Anna (3c)
  • Hnatyszyn Justyna (3i)
  • Grodowska Marlena (3f)
  • Ligęza Monika (3g)
  • Róg Marta (2g)
  • Starczała Justyna (1f)
  • Fidyt Klaudyna (1f)
  • Taranowska Katarzyna (2c)
  • Krzemień Karolina (1d)
  • Kołodziej Marta (2a)

Powiatowe zawody pływackie: 

II miejsce sztafeta chłopców

  • Starzec Maciej (3e)
  • Żmuda Jakub (3h)
  • Konior Kacper
  • Foksiński Konrad
  • Bęc Konrad (3d)
  • Samolewicz Piotr

II miejsce sztafeta dziewcząt

  • Cyganik Magdalena
  • Alencynowicz Anna
  • Nowakowska Agnieszka
  • Dziewońska Karolina (1d)
  • Cześnicka Natalia
  • Kruk Katarzyna
  • Podbiał Gabriel

I miejsce 50 dowolnym - Cyganik Magdalena

II miejsce 50 dowolnym - Alencynowicz Anna

III miejsce 50 dowolnym – Samolewicz Piotr

II miejsce 50 grzbietem – Bęc Konrad (3d)

III miejsce 50 klasycznym – Nowakowska Agnieszka

I miejsce 50 klasycznym – Starzec Maciej (3e)

II miejsce 50 klasycznym - Konior Kacper

I miejsce 50 motylkowym – Dziewońska Karolina (1d)

II miejsce 50 motylkowym – Cześnicka Natalia

III miejsce 50 motylkowym – Foksiński Konrad

Zawody powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych

  • Zemła Marcin (1a) – 1 miejsce
  • Chomicz Martyna (1) – 6 miejsce
  • Cyganik Magdalena (1) – 8 miejsce
  • Winkler Dawid (3) – 7 miejsce

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce nożnej dziewcząt

  • Filip Marzena (1a)
  • Szczerbowska Klaudia (1a)
  • Płaza Edyta (2f)
  • Szpyt Monika ( 2f)
  • Paw Wiktoria (2a)
  • Kukla Magdalena (2a)
  • Senkowska Marianna (1a)
  • Siuta Roksana (1a)

Powiatowe zawody w narciarstwie

Snowboard – dziewcząt

  • Grodowska Marlena (3f) – 1 miejsce
  • Janusik Zuzanna (2c) – 2 miejsce

Snowboard – chłopców

  • Polaczek Karol (3i) – 1 miejsce
  • Kisiołek Piotr (3h) – 3 miejsce
  • Konior Kacper (2f) – 4 miejsce
  • Gawor Grzegorz (3f) – 5 miejsc

Narciarstwo alpejskie – dziewcząt

  • Pawlusiak Dominika (1 ) - 1miejsce
  • Górecka Dorota (2 ) - 2 miejsce
  • Witkowska Joanna (3b) – 5 miejsce
  • Gucwa Katarzyna ( ) - 8 miejsce

Narciarstwo alpejskie – chłopców

  • Nowak Łukasz (3h) – 1 miejsce
  • Bruzgielewicz Piotr (1h) – 3 miejsce
  • Nowacki Tomasz (3h) – 5 miejsce
  • Orlicki Maciek (2c) – 6 miejsce
  • Zemła Marcin (1a) – 8 miejsce

Wojewódzka Licealiada w biegach przełajowych chlopców

  • Zemła Marcin (1a) – 7 miejsce
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 11