Osiągnięcia sportowe „KONARA” rok szkolny 2008/09 Drukuj
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 28 czerwca 2009 13:41

IV miejsce w wojewódzkich - drużynowych zawodach w szachach

  • Agnieszka Skowronek (1b)
  • Setkiewicz Adam (1b)
  • Dorywalski Marcin (3h)
  • Janiga Krzysztof (3h)

I miejsce w powiatowych zawodach w szachach

  • Dorywalski Marcin (3h)

II miejsce w powiatowych zawodach w szachach

  • Janiga Krzysztof (3h)
  • Róg Marta (2b)

III miejsce w powiatowych zawodach w szachach

  • Olender Tomasz

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej chłopców

  • Szala Krzysztof (2f)
  • Mazur Arek (2f)
  • Wanat Emanuel (3e)
  • Gworek Przemek (3e)
  • Bełch Damian ( 3g)
  • Pyza Łukasz (1a)
  • Wrzałek Marcel (3c)
  • Olejarczyk Jarosław (3h)
  • Nikliborc Wiktor (1h)
  • Zemła Marcin (1g)

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce koszykowej chłopców

I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w piłce koszykowej chłopców

VI miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie w piłce koszykowej chłopców 

  • Gworek Przemek (3e) 
  • Wanat Emanuel (3e)
  • Wrzałek Marcel (3c)
  • Kajor Marcin (2a)
  • Keller Mateusz (2a)
  • Cież Michał (2b)
  • Smolarek Wojciech (2g)
  • Nowak Dawid (3e)
  • Musiał Łukasz (3e)
  • Kołodziej Michał (1c)
  • Pyza Łukasz (1a)

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce koszykowej dziewcząt

VI miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w piłce koszykowej dziewcząt

  • Gach Katarzyna (3h)
  • Maciejasz Katarzyna (2a)
  • Bronowska Jolanta (3a)
  • Sikora Patrycja (2e)
  • Alencynowicz Anna ( 3b)
  • Płaza Edyta (2f)
  • Lisowska Katarzyna (2a)
  • Narza Justyna (1g)
  • Róg Marta (2g)
  • Wójcik Joanna (2a)
  • Kukla Magdalena (2a)
  • Szczerbowska Klaudia (1a)

II miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej dziewcząt

  • Nowak Anna (3c)
  • Hnatyszyn Justyna (3i)
  • Grodowska Marlena (3f)
  • Ligęza Monika (3g)
  • Róg Marta (2g)
  • Starczała Justyna (1f)
  • Fidyt Klaudyna (1f)
  • Taranowska Katarzyna (2c)
  • Krzemień Karolina (1d)
  • Kołodziej Marta (2a)

Powiatowe zawody pływackie: 

II miejsce sztafeta chłopców

  • Starzec Maciej (3e)
  • Żmuda Jakub (3h)
  • Konior Kacper
  • Foksiński Konrad
  • Bęc Konrad (3d)
  • Samolewicz Piotr

II miejsce sztafeta dziewcząt

  • Cyganik Magdalena
  • Alencynowicz Anna
  • Nowakowska Agnieszka
  • Dziewońska Karolina (1d)
  • Cześnicka Natalia
  • Kruk Katarzyna
  • Podbiał Gabriel

I miejsce 50 dowolnym - Cyganik Magdalena

II miejsce 50 dowolnym - Alencynowicz Anna

III miejsce 50 dowolnym – Samolewicz Piotr

II miejsce 50 grzbietem – Bęc Konrad (3d)

III miejsce 50 klasycznym – Nowakowska Agnieszka

I miejsce 50 klasycznym – Starzec Maciej (3e)

II miejsce 50 klasycznym - Konior Kacper

I miejsce 50 motylkowym – Dziewońska Karolina (1d)

II miejsce 50 motylkowym – Cześnicka Natalia

III miejsce 50 motylkowym – Foksiński Konrad

Zawody powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych

  • Zemła Marcin (1a) – 1 miejsce
  • Chomicz Martyna (1) – 6 miejsce
  • Cyganik Magdalena (1) – 8 miejsce
  • Winkler Dawid (3) – 7 miejsce

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce nożnej dziewcząt

  • Filip Marzena (1a)
  • Szczerbowska Klaudia (1a)
  • Płaza Edyta (2f)
  • Szpyt Monika ( 2f)
  • Paw Wiktoria (2a)
  • Kukla Magdalena (2a)
  • Senkowska Marianna (1a)
  • Siuta Roksana (1a)

Powiatowe zawody w narciarstwie

Snowboard – dziewcząt

  • Grodowska Marlena (3f) – 1 miejsce
  • Janusik Zuzanna (2c) – 2 miejsce

Snowboard – chłopców

  • Polaczek Karol (3i) – 1 miejsce
  • Kisiołek Piotr (3h) – 3 miejsce
  • Konior Kacper (2f) – 4 miejsce
  • Gawor Grzegorz (3f) – 5 miejsc

Narciarstwo alpejskie – dziewcząt

  • Pawlusiak Dominika (1 ) - 1miejsce
  • Górecka Dorota (2 ) - 2 miejsce
  • Witkowska Joanna (3b) – 5 miejsce
  • Gucwa Katarzyna ( ) - 8 miejsce

Narciarstwo alpejskie – chłopców

  • Nowak Łukasz (3h) – 1 miejsce
  • Bruzgielewicz Piotr (1h) – 3 miejsce
  • Nowacki Tomasz (3h) – 5 miejsce
  • Orlicki Maciek (2c) – 6 miejsce
  • Zemła Marcin (1a) – 8 miejsce

Wojewódzka Licealiada w biegach przełajowych chlopców

  • Zemła Marcin (1a) – 7 miejsce