AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI znów rusza! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 września 2011 12:43

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI znów rusza!

Jest to szansa dla Ciebie na nowe doświadczenia w pomaganiu innym. Chcesz zostać wolontariuszem? Chcesz się sprawdzić? Zmieniaj świat z nami!

Stowarzyszenie WIOSNA zostało stworzone 10 lat temu przez grupę studentów w Krakowie, a dziś działa już w całej Polsce i cieszy się poparciem medialnym wielu ludzi, którzy już osiągnęli znaczny sukces w swoim życiu.

Chcesz pomóc 1 dziecku w nauce? Jesteś idealnym kandydatem na tutora w naszej Akademii!!! Program Akademia Przyszłości z Krakowa zawitał do Oświęcimia w roku szkolnym 2006/2007 a potem opanował kolejne miejsca – teraz obejmuje 18 miast !

Oferujemy Ci możliwość wspierania jednego dziecka - przede wszystkim w wybranym przedmiocie szkolnym. Jednak w rzeczywistości Wasze cotygodniowe spotkania zmienią znacznie więcej niż tylko szkolne oceny Twojego podopiecznego! Możesz zmienić życie jednego z uczniów szkoły podstawowej w Rajsku lub któregoś z gimnazjów w Oświęcimiu (nr 1 lub nr 2).

Gwarantujemy Ci pomoc ekspertów: psychologów i pedagogów, możliwość wymiany doświadczeń w gronie wolontariuszy, atrakcyjne szkolenia i indywidualną ścieżkę rozwoju, umowę wolontariacką i certyfikat.

Możesz zostać tutorem, awansować na lidera, asystenta ds. Public Relations, trenera lub asystenta Koordynatora Regionalnego.

Więcej na stronie: www.akademiaprzyszlosci.org.pl

Zgłoś się bezpośrednio do koordynatora – p. Justyny Mroczek (gabinet psychologa, s.28a) lub zadzwoń pod 783 430 090 bądź napisz: justyna.m(at)wiosna.org.pl

Benita Busiek

Asystent ds. PR