Przesympatyczne spotkanie z młodzieżą z Castrop – Rauxel ! PDF Drukuj Email
niedziela, 26 kwietnia 2015 20:36

Przesympatyczne spotkanie z młodzieżą z Castrop – Rauxel !

We wtorek 14.04.2015 r. w naszej szkole znowu gościli Niemcy. Tym razem osiemnasto- i dziewiętnastolatkowie z Berufskolleg w miejscowości Castrop – Rauxel. Ola Pietrzykowska z klasy 2e, Marysia Mikosz z klasy 3f oraz Wiktoria Bartuś, Weronika Makowska, Ewa Czaplejewicz, Dagmara Nyderek, Dagmara Szpyra i Dominik Misiek z klasy 2f dzielnie reprezentowali uczniów szkoły. Sprawdzali swoje umiejętności językowe i trzeba przyznać, że świetnie im szło. „Spotkanie z Niemcami bardzo mi się podobało” – podsumowuje Marysia Mikosz. „ Goście byli otwarci, rozmowni, zainteresowani polskim szkolnictwem, kulturą i życiem towarzyskim. Wymieniliśmy e- maile i już jesteśmy w kontakcie na facebooku.” Po spotkaniu germanistki: Bogumiła Bugajska i Marta Królikowska- Hardek pokazały niemieckiej grupie szkołę.